Cukrfree - Janina Černá

Netradiční kuchařka, která nabízí zajímavý pohled na náš životní styl. Jaké je to žít bez cukru? Překvapivě snadné! Náš současný životní styl nás dělá doslova závislými na cukru. Jeho vynechání může přinést překvapivé pozitivní účinky na naše zdraví. Více než o dietu jde zde o životní styl. Tato kuchařka přináší mnoho zajímavých receptů a ingrediencí, které vám pomohou na začátku této cesty. Přináší tipy na kompletní menu, a to vše bez lepku a s nízkým obsahem sacharidů. Autorkou je známá blogerka, která se stala velkým objevem na internetu, když přinesla nový pohled na možnosti stravování.

Život bez cukru

Cukr v naší stravě je v poslední době velmi diskutovanou surovinou. Život bez něj může našemu organismu přinést mnohé pozitivní účinky. A je dlouhodobě udržitelný i bez většího omezování. Více než o dietu se jedná o životní styl. A jaký je tedy život bez cukru? Překvapivě sladký!

Autor
Vazba
Pevná bez přebalu lesklá

• ŠIKOVNÉ RECEPTY
  • , zakoupeno v Prozdravi.cz

Četla jsem o té o té knize,proto jsem ji koupila kamarádce,která drží bezlepkovou dietu.

• , zakoupeno v Dobré knihy

800 gramů
Vazba
Pevná bez přebalu lesklá

Netradiční recepty

Tato kuchařka přináší spoustu inspirace a pro mnohé také velké množství netradičních receptů i ingrediencí. Nabízí nízkosacharidové recepty s větším obsahem tuků a všechny jsou zároveň bezlepkové. Najdete zde tipy na kompletní menu, snídaně, svačiny, hlavní jídla i dezerty.
Netradiční recepty

O autorce

Když v roce 2015 založila na internetu svůj blog Cukrfree.cz, vyvolala poprask a stala se velkým objevem blogerského světa. Během několika měsíců získala tisíce příznivců, které inspirovala svým životním příběhem a recepty, které radily, jak se lépe stravovat.
O autorce

Zkuste život bez cukru! Je sladký!

Účelem této kuchařky napsané známou blogerkou není jen inspirace novými a pro některé i netradičními recepty a ingrediencemi. Je to hlavně důkaz toho, že i život bez cukru může být dlouhodobě udržitelný, a to bez jakéhokoli omezování. Je to též důkaz toho, že i život bez cukru může být skutečně sladký. Není to dieta, je to životní styl. Recepty v této knize jsou nízkofruktózové, většina z nich je také nízkosacharidová s větším obsahem tuků a všechny jsou zároveň bezlepkové. Zahrnují kompletní menu – snídaně, snacky, hlavní jídla, přílohy, dezerty… Autorka Janina Černá se v roce 2015 díky svému blogu Cukrfree.cz stala objevem českého blogerského světa, kdy během pouhých několika měsíců „nasbírala“ tisíce příznivců. I to svědčí o tom, že téma cukru v naší stravě již není lhostejné mnoha lidem.

Dokumenty

• Knížka moc hezky vypadá a recepty jsou srozumitelně popsány
    • Není zde snad jeden normální recept ( z toho co v kuchyni normálně máme prostě neuděláte nic)
    • Samá mandlová a kokosová mouka
    • Domácí mandlové mléko
    • Domácí ghee
    • Domácí jogurt, podmáslí apod.
    • No prostě žádné praktické recepty.
    • Když jsem chtěla podle kuchařky upéct buchtu, tak mě jenom nákup surovin vyšel na neskutečnou sumu.

Hezké jako dárek nebo pro někoho, kdo se zabývá zdravým životním stylem a má v kuchyni ne tak uplně běžné suroviny.

• ŠIKOVNÉ RECEPTY
  • , zakoupeno v Prozdravi.cz

• , zakoupeno v Dobré knihy

skvělá

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

recepty jsou skvělé a kniha také krásně vypadá

• , zakoupeno v KNIHCENTRUM.CZ

• Doporučuji
  • , zakoupeno v Knihy Dobrovský

• srozumitelně napsané recepty

žádná

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

• Často se objevuje mandlová mouka
    • Pro alergiky na ořechy to není

Líbí se mi recepty, ovšem u sladkých receptů se objevuje hodně mandlová a kokosová mouka. Pro alergiky na ořechy nic moc...

• Super recepty!

Nevím, je to dárek.