Darwinovy ceny: odpočítávání konce – Northcuttová Wendy

Garantovaný nákup z Dobré knihy

Skladem • 1 varianta69 Kč84 % • 5 301 recenzíDalší informace
Info v obchodu49 Kč77 % • 1 365 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta48 Kč98 % • 56 251 recenzíDalší informace
Info v obchodu55 Kč97 % • 39 893 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace

Autor
Počet stran
Rok vydání
2017

• , zakoupeno v Knihy Dobrovský

Mám doma 1. díl, takže jsem si hned objednala další. Téma mě zajímá. Ještě jsem ji nedočetla, ale je prima.

Autor
XYZ
Počet stran
Rok vydání
2017

Pokračování celosvětově populární série příběhů o lidech, kteří sami sobě přivodili kuriózní smrt neuvěřitelně hloupým způsobem. Tyto historky zpočátku kolovaly jen po e-mailech. V roce 1993 je americká bioložka Wendy Northcuttová začala sbírat a později založila web Darwin Award. Principem Darwinovy ceny je předpoklad, že lidská hloupost, která způsobí smrt svému nositeli, je dána geneticky a v duchu Darwinovy teorie přirozeného výběru se tak tento nebezpečný gen odstraňuje.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Do týdne • 1 varianta69 Kč98 % • 26 663 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta25 Kč94 % • 45 119 recenzíDalší informace

1zákazník doporučuje produkt