Deník japonské manželky - Veronika Ageiwa

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

• Kniha je psána v krátkých kapitolách, což mi nesmírně vyhovuje.

• čtivé, zajímavé, objektivní čtení
    • kniha i pro laiky zajímající se o život v Japonsku

Zajímavá a poutavá kniha i pro laika, zajímajícího se o každodenní život v Japonsku.
    Knihu jsem si vybrala, protože se můj syn oženil s Japonkou a chtěla jsem se dozvědět něco o životě v současném Japonsku.
    Kniha byla dobrá koupě. Líbila se mi a přečetla jsem jí jedním dechem.

• , zakoupeno v Kanzelsberger

• Zajímavé téma o Japonsku
    • Zakoupeno jako dárek

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

• Kniha je psána v krátkých kapitolách, což mi nesmírně vyhovuje.

• čtivé, zajímavé, objektivní čtení
    • kniha i pro laiky zajímající se o život v Japonsku

Kniha byla dobrá koupě. Líbila se mi a přečetla jsem jí jedním dechem.

• , zakoupeno v Kanzelsberger

• Zajímavé téma o Japonsku
    • Zakoupeno jako dárek
  • , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Zatím jsem nečetla, ale vypadá moc hezky. Dobrá velikost fontu a vypadá že se bude číst sama.

• , zakoupeno v Učebnice.cz

Takové knihy se čtou samy :)

• , zakoupeno v Knihkupectví Ládví

Kniha je ohromně čtivá, vtipně napsaná a dozvěděla jsem se z ní spoustu zajímavého o Japoncích a Japonsku.

• , zakoupeno v Albatrosmedia.cz

Díky knize se čtenář dozví řadu informací o tom, jak se v Japonsku žije.

• , zakoupeno v Dobré knihy

Náhled evropanky na život a rozdíly v kultuře Evropy a
    Japonska nikoliv turistkou která projíždí, ale člověkem , který tam žije.
    Já jsem žila na středním východě 10 let, ale toto bych
    asi neskousla.