Deník moderní jogínky - Konečná Šárka

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v Knihkupectví Chrpa

V knize jsem se několikrát našla. Je plná emocí. Při dočtení jsem dokonce uronila slzu. Úžasná kniha!!!!

• , zakoupeno v Booktook.cz

• autentické a upřímné vyprávění
    • česká autorka (ve smyslu naturelu podobnému mnoha Čechům)
    • příjemný styl psaní
    • čtivé a zároveň spoustosta poučných informací
  • , zakoupeno v Knihy Dobrovský

• Upřímnost a otevřenost autorky, zajímavá a inspirativní zkušenost.

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v Knihkupectví Chrpa

• , zakoupeno v Booktook.cz

• autentické a upřímné vyprávění
    • česká autorka (ve smyslu naturelu podobnému mnoha Čechům)
    • příjemný styl psaní
    • čtivé a zároveň spoustosta poučných informací
  • , zakoupeno v Knihy Dobrovský

• Upřímnost a otevřenost autorky, zajímavá a inspirativní zkušenost.

• čte se jedním dechem, 5 hvězdiček z pěti, balada pro duši
  • Jsem si jistá, že Deník moderní jogínky nadchne každého, kdo se rozhodne ho přelouskat. Pro mě je to bez váhání jedna z ...

Zobrazit celou recenzi na www.cbdb.cz

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

• Čtivá
    • Vtipná
    • Krásné ilustrace
    • Chci další díl
  • , zakoupeno v MegaKnihy.cz

• krásná kniha, osobní zpvěď