Detektivní hry

ISBN
Vazba
Pevná bez přebalu matná

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

• na knihu se moc těším, jestli mi ji dcera půjčí, abych si ji přečetla:-) je to dárek, obal nádherný
    • nevím

ok

• , zakoupeno v Luxor.cz

Agatha Christie. Velká osobnost

• , zakoupeno v Kosmas.cz

• Skvělá kniha od báječné autorky. Stojí to za přečení.

Tuti knidu jsem si vybral kvůli autorce.
    Je mi známo, že napsala mnoho detektivních příběhů a mnoho z nich bylo i z filmováno. Proto jsem nemohl odolat tuto knihu si přečíst.
    Velice tuto knihu doporučuji, je to velice čtivé a zajímavé.

Autor
české
ISBN
Vazba
Pevná bez přebalu matná

Ne všichni milovníci Agathy Christie vědí, že slavná autorka napsala vedle ohromujícího množství detektivních románů a povídek též patnáct divadelních her – tento soubor přináší hned trojici z nich. Legendární londýnské představení Pasti na myši zaznamenalo od svého prvního uvedení před šedesáti lety už více než dvacet tisíc repríz a dodnes baví další a další diváky. Svědkyni obžaloby (1953), adaptaci stejnojmenné povídky ze sbírky Smrtonoš, označují kritici za nejlepší autorčin divadelní počin, navíc rozuzlení knižního a jevištního příběhu jsou naprosto odlišná. A Pavučina (1954), komediálně laděný kus se záhadnou vraždou, napsaný a šitý na míru pro oblíbenou britskou herečku Margaret Lockwoodovou, vychází v českém překladu poprvé. Ctitelé napínavých příběhů z pera královny zločinu si perly její dramatické tvorby rozhodně vychutnají!...

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

• nevím

ok

• , zakoupeno v Luxor.cz

Agatha Christie. Velká osobnost

• , zakoupeno v Kosmas.cz

• Skvělá kniha od báječné autorky. Stojí to za přečení.

Tuti knidu jsem si vybral kvůli autorce.
    Velice tuto knihu doporučuji, je to velice čtivé a zajímavé.