Devět dní - Strachotová Zuzana

Počet stran
Rok vydání
2017

• , zakoupeno v Knihy Dobrovský

Po přečtení ukázky, jsem musela zakoupit knížku :-) , no byla přečtena jedním dechem..určitě doporučuji a jsem zvědavá na pokračování Devět nocí..!

Autor
Fantom Print
Počet stran
Rok vydání
2017

Věřit a nepochybovat. Lee Parker věří, Sera Trantorová věří - pouze každý něčemu jinému. Vleklé války nejen že měly fatální dopad na tvář přírody, ale rozdělily lidstvo na dva nesmiřitelné tábory. Životním krédem kněžích je askeze. Hlavními hodnotami jsou čistota, zbožnost a také absence citu. Proti této nesmyslné víře stojí Povstalci, kteří bojují za návrat původního světa. A jejich přesvědčení je neméně houževnaté, jak brzy na vlastní kůži pocítí Parker, nejlepší voják z elitní jednotky Jestřábů a vykonavatel kněžské vůle, který má jasný úkol: přivést do Citadely Povstalkyni Seru živou. Ovšem ani Seřiny pevně vštěpované morální zásady nezůstanou ušetřeny tvrdé zkoušky. Brzy však oba shledají, že uprostřed nezmapované divočiny budou muset čelit novému nebezpečí - záhadnému atmosférickému jevu známému jako Růžová bouře, z jejíchž purpurových blesků dosud nevyšel nikdo živý. Budou Sera s Leem první a budou to ještě vůbec oni? Otočil se snad svět naruby, nebo byl takový i předtím? Dva úhly pohledu, dvě přesvědčení. A pravda ukrytá někde úplně jinde.

• napínavý a čtivý příběh
  • , zakoupeno v Knihy Dobrovský

• super

• oblibila jsem si vsechny postavy
    • libil se mi pribeh
    • velmi ctive
    • propracovany svet
    • psychologie postav
    • nevim

Skvela kniha, velke prekvapeni.
    Doporucuji vsem kdo maji radi tenhle zanr, ale i ostatnim ctenarum. Zanry se dost misi.

• - akčnost, skvělý dej
    • - super příběh, milé postavy
    • - překvapení, nenudil jsem se

Kniha se mi moc líbila, těším se na další díl.

• Rychlé a nenáročné čtení bez hluchých mást.
    • Velmi plytké.
    • Často hloupé.