Digitální malířské techniky

Toužíte po tom stát se v dnešní digitální epoše zručnými ilustrátory? Lákají vás tradiční techniky kresby a malby v prostředí moderních grafických programů, jako je Photoshop,...
Doporučená nabídka Palmknihy

Rok vydání
2012

Super

• , zakoupeno v ABZ.cz

Za mne příliš mnoho použití Photoshopu, příliš jednostranná forma. Očekával jsem širší nabídku výběru aplikací a obecnější podání. Jinak velmi hezké zpracování.

• Přehlednost, komplexnost

Computer Press
Počet stran
Rok vydání
2012

Photoshop, Painter, Alchemy nebo SketchUp? Mladí talentovaní umělci vám prostřednictvím ucelených grafických projektů odhalí postupy a tajemství své práce. Kniha vám poskytne rozsáhlé know-how a poslouží i jako rozsáhlý zdroj inspirace pro vaši další tvorbu.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta45 Kč99 % • 11 715 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč92 % • 18 994 recenzíDalší informace

Super

• , zakoupeno v ABZ.cz

• Přehlednost, komplexnost
  • Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta45 Kč99 % • 11 715 recenzíDalší informace
    Skladem • 1 varianta59 Kč92 % • 18 994 recenzíDalší informace
  • , zakoupeno v MegaKnihy.cz

• Autoři opravdu ví, o čem mluví, nerozepisují se o pro nás naprosto nepotřebných zbytečnostech
    • Krásné ilustrace uvnitř
    • Snadno pochopitelné návody, triky,...
    • Kniha rozhodně není pro úplné začátečníky, potřebujete už nějaké ty zkušenosti, grafický tablet a know-how

Knihu jsem si vybrala díky webu, jehož je kniha vlastně takovým 'shrnutím' (ale rozhodně nedoporučuji knihu nechat ležet a projíždět si jen webové návody, to byste o hodně přišli). Bylo hezké si opět projít teorii, ale zároveň jsem přišla i na spoustu nových postupů a možností, načerpala spoustu inspirace a už jen samotná koupě mě opět motivovala do častější tvorby.
    Co se týče poměru cen-kvalita, kniha u mě vede na plné čáře. V oboru je to jedna z těch levnějších, ale rozhodně ne na úkor kvality.
    Celkově jsem tedy s knihou spokojená, žádné důležité chyby jsem zatím neobjevila.

• , zakoupeno v Albatrosmedia.cz

• Kniha mi nastínila nové možnosti, jak zlepšit svou práci.

Knihu jsem si vybrala proto, že jsem hledala poučení, jak malovat lépe. Hned se pokusím některé věci vyzkoušet.I v budoucnosti se budu ke knize vracet.