Disney - Postýlková sbírka pohádek

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Čteme s dcerou před spaním a spokojenost je na obou stranách.

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Kniha mé očekávání nesplnila, jelikož jsem očekávala celé klasické Disneyho pohádky. V knize jsou pouze různé krátké příběhy, ve kterých Disneyho postavy sice vystupují, ale není tam např. celá Šípková Růženka nebo Hledá se Nemo. Je tam pouze krátký příběh, ve kterém Dory slaví narozeniny.
    Očekávala jsem tedy něco jiného, ale to může být moje chyba, že jsem se o knize špatně informovala.
    Takže pokud chce někdo ucelený soubor klasických Disneyho pohádek, tato kniha to není.
    Ale pokud Vám vyhovují krátké příběhy se známými hrdiny Disneyho příběhů, budete asi spokojení.

Knížka je hezky zpracovaná a hlavně obrázková pro děti

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Čteme s dcerou před spaním a spokojenost je na obou stranách.

Knížka je hezky zpracovaná a hlavně obrázková pro děti

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

• krásná kniha pro malé děti
  • , zakoupeno v Knihy Dobrovský

krásné ilustrace a oblíbené postavičky