Divergentní trilogie + Čtyřka BOX - Veronica Rothová

Počet stran
Rok vydání
2015

• , zakoupeno v KNIHCENTRUM.CZ

• Trilogie je úplně úžasná, nikdy jsem skoro nic nepřečetla ale tahle kniha mě úplně nakopla. Doporučuji knihu všem kteří se rozhodují si trilogii koupit .
  • , zakoupeno v SEVT

Koupila jsem knihy jako dárek na vánoce pro dceru. Moc si je přála, tak uvidíme :)

• Je to skvely darek

• , zakoupeno v SEVT

• Je to skvely darek

Skvela

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

• Moje vnučka po ní zatoužila a už má první díl přečtený.Moc se jí líbí.

vysvětlení-pro...

• všechno
    • nemám

zajímaqá mě toto téma, byl to dárek pro dceru

• , zakoupeno v pipkin cz

Dobré knihy!

• , zakoupeno v bux.cz

• Knihy se četly samy. Mně osobně se příběh líbí takže za mně určo super
    • Nemám nic

Výborná objednávka nelituji

• , zakoupeno v ABZ.cz

• .

• , zakoupeno v Knihy Dobrovský

• super čte jedním dechem a začte se a nevnímáte čas

Knihy jsem si vybrala protože jsem nejdříve viděla filmy tak jsem si chtěla přečíst knihy. Po přečtení prvních dvou jsem musela do číst i ten třetí abych věděla jak to dopadne. Po té mi kamarádka řekla že existuje tato sada a tak jsem si jí koupila a do četla i tu doplňkovou knihu a dost jsem se do ní začetla a bavila mě.