Dívka s havraními křídly - Tereza Kramerová

Produkt nemá žádné parametry.

nádherná knížka pro děti i dospělé

• , zakoupeno v KNIHCENTRUM.CZ

zaznamenala jsem info na netu, půjčila si ji od kamarádky. Po přečtení jsem ji musela mít

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

• Velice zajímavá kniha precetla jsem ji "jedním dechem"

Produkt nemá žádné parametry.

nádherná knížka pro děti i dospělé

• , zakoupeno v KNIHCENTRUM.CZ

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

• Velice zajímavá kniha precetla jsem ji "jedním dechem"

• nádherná knížka!!!!!

knížka pro děti i dospělé! doporučuji přečíst!

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Kniha vysvětluje velmi dobře svět andílků pro malé děti.

• , zakoupeno v Luxor.cz

Nádherná knížka, doporučuji všem maminkám, aby ji přečetly svým dětem. A bude se líbit i těm dospělým dětem :-).

• pro léčení duše
  • , zakoupeno v MegaKnihy.cz

• Výborná kniha nejen pro mládež

• srozumitelné
  • , zakoupeno v Knihy Dobrovský