Dívka ve vlaku - Hawkins Paula

Produkt nemá žádné parametry.

• opravdu bestseller
  • , zakoupeno v pipkin cz

knihu vracím zpět, protože ji dcera ve své knihovně již má. Děkuji velmi

• , zakoupeno v ABZ.cz

Cetla jsem pouze v anglictine, v cestine jsem zakoupila jako darek mamine. Je to jedna z nejlepsich knizek, kterou jsem v posledni dobe cetla. Po precteni jsem videla film, ktery je naprostou ztratou casu.

Produkt nemá žádné parametry.

• opravdu bestseller
  • , zakoupeno v pipkin cz

knihu vracím zpět, protože ji dcera ve své knihovně již má. Děkuji velmi

• , zakoupeno v Knihy Dobrovský

nemohu hodotit-knížka bude dárek pod stromeček

• , zakoupeno v Luxor.cz

Knihu jsem přečetla jedním dechem,knihu doporučuji,nechybí tam napětí a nečekaný zvrat událostí,u příběhu se nenudíte,již dlouho jsem nečetla tak dobrou knihu.

Dobrá.

• , zakoupeno v Luxor.cz

zajímavý příběh, který se určitě může stát i reálném živvotě

• , zakoupeno v Knihy Dobrovský

Pěkné čtení :) nemohla jsem se od toho odtrhnout :)