Dobrodružné příběhy Čtyřlístku - Ljuba Štíplová, Jaroslav Němeček

• , zakoupeno v Alza.cz

Do sbírky.
    Uloženo pro vnoučata.

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Příběhy Ctyrlistku jsem měla vždycky ráda. Jako dítě jsem je četla pořád dokola. Teď je znovu objevuju se svojí dcerou a čtení si užívám stejně, jako když jsem byla malá. Nadčasové příběhy. Doporučuji.

• , zakoupeno v Booktook.cz

Čtyřlístek, spol. s r.o.
Počet stran
Rok vydání
2018

Již sedmnáctá velká kniha této oblíbené edice obsahuje příběhy z čísel 310 až 326 z roku 2001. V prvním příběhu Drak metrák prožije Čtyřlístek napínavou jízdu s drakem, který se promění ve vlak. Trochu popletené pohádky zase napraví v Pohádkové zimě a Brýle mámení odhalí dávno zapomenutou bitvu o Třeskoprsky. Jednoho malého šachového mistra naši čtyři kamarádi naučí, že i sportování má něco do sebe, a spoustu legrace zažijí se zvířátky v příběhu Máme rádi zvířata. Pinďovo neuvážené malování zase přivede na svět samotného čerta. Ve Skoku do neznáma unesou Čtyřlístek mimozemšťané a obr Barnabáš si velice oblíbí Fifinčiny buchty. Dozvíte se také, jak to dopadne, když ježibaba promění Bobíka v kocoura, i jak rozchodit sochy na Velikonočním ostrově. Naši kamarádi budou společně cestovat v čase s dvojčaty z budoucnosti nebo si zatančí na diskotéce s jeskyňkami. A nakonec zachrání Santu Klause v příběhu Vánoce nebudou. Jak je vidět, celá tato kniha je plná těch pravých čtyřlístkovských dobrodružství, která můžete prožít společně s naší veselou čtyřkou přátel.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Alza.cz

Do sbírky.
    Uloženo pro vnoučata.

• , zakoupeno v Booktook.cz

• Mám již další Čtyřlístky
  • Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Kanzelsberger

• Nové příběhy
  • , zakoupeno v Učebnice.cz

rychlost objednávky,vnuk byl mile překvapen rychlostí objednávky

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Kniha do sbírky komiksů. Nutnost!!!! :-))))

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

série těchto knih je tradice :-)

• Nostalgie
  • , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Čtyřlístek se líbí stejně dětem dnes , jako před padesáti lety!

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Neprohlizela jsem podrobně, máme jako dárek. Ale vypadá krasne.