Právě běží Dny dopravy zdarma. Nakupte za více než 300 Kč u e-shopů označených ikonou a neplatíte za dopravu.

Recenze DOBROVSKÝ s.r.o. Zero - Vědí, co děláš

Ověřené recenze DOBROVSKÝ s.r.o. Zero - Vědí, co děláš

Ověřený zákazník Knihy Dobrovský

Makyna

Přidáno: 27. října 2018

Zakoupeno v Knihy Dobrovský

• Aktuální nebezpečí aplikací,chytrých tel.,sociálních sítí..Kyberšikana..Už teď jsme sledovaní a hodnocení svými apkami (zdraví,bankovnictví atd.)
  • Spousta postav,jmen,které matou. Nesmyslná honba jednotlivců,organizací apod.za”viníkem”. (Všichni včetně špičkových bezpeč.agentur,dronů a ITspolečností se v jeden okamžik válí ve Vídeňské kanalizaci!!)Absurdní .

Dost zmatené
Aktuální téma

Minulá k niha autora Blackaut se mi líbila víc..

Kniha moje očekávání: Nesplnila
Kniha se četla: Půl na půl (některé pasáže snadno, jiné obtížně)
Ověřený zákazník Knihy Dobrovský

anet.015

Přidáno: 24. října 2018

Zakoupeno v Knihy Dobrovský

Knihu jsem si koupila, protože se mi první Elsbergova kniha moc líbila. Myslím, že mohu říci, že kvalita díla je srovnatelná, i když Blackout byl o něco lepší. Každopádně musím chválit opět aktuální výběr tématu, které velmi oslovuje.
U Zera jsem se občas ztrácela v postavách, ale hlavní myšlenka byla jasná a zřetelná. Přínosným byl v závěru knihy seznam postav, které instituce zastupují a přehled některých vybraných pojmů i s jejich vysvětlením. Domnívám se, že knihu si může vychutnat i naprostý laik, který se moderními technologiemi téměř nezabývá.

Kniha moje očekávání: Splnila s výhradami
Kniha se četla: Velmi lehce, skoro sama

Cesta vlka

Cesta vlka