Domácnost bez odpadu - Bea Johnson

Počet stran
Rok vydání
2016

• , zakoupeno v Dobré knihy

• Kniha, kterou by si měl přečíst každý. Ne vše z této knihy se dá v praxi využít, ale kdyby aspoň část toho, co je v knize uvedeno, čtenář začal ve svém životě používat, hned by se přírodě lépe dýchalo.

Autor
Bea Johnson
Žánr
naučné
Počet stran
Rok vydání
2016

Už druhé vydání, zatím našeho bezkonkurenčního bestselleru a též naší první knihy, kterou jsme vyrobili podle nejpřísnějších ekologických měřítek. Bee Johnsonové se podařilo svou knihou vyvolat ve většině západního světa pěkné haló. Stále větší počet lidí si začíná všímat toho, že smysl života není vlastnit stále víc. Naopak - dochází nám, že čím víc vlastníme, tím méně žijeme. Čím více nakupujeme, tím více jsme nuceni vydělávat a čím více věcí máme, tím více strachu obvykle pociťujeme. Všímáme si, že moře odpadu, které je důsledkem našeho dnešního životního stylu ničí planetu a lidské zdraví. Beinou knihou dostáváme brilantní návod na to, jak z této bryndy ven.

Kniha je pro mnohé z nás ve střední Evropě znovu-objevováním toho v čem mnozí z nás vyrůstali. Je ale hlavně dokonalým manuálem, příručkou, která vás provede všemi podstatnými oblastmi života tak, že nezůstane kámen na kameni. Čím víc se myšlenkám v knize otevřete, tím víc se může proměnit váš život - od vydělávání na život směrem k životu. Kniha výborně doplňuje obě knihy Kateřiny Varhaník Wildové a Třináct tisíc dní.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta49 Kč98 % • 33 599 recenzíDalší informace

1zákazník doporučuje produkt