Dovolená s moderním fotrem - Landsman Dominik

Počet stran
Rok vydání
2018

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

• Četla jsem předešlé knihy autora. Hodně jsem se pobavila.
  • , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Knížečka nezklamala, tak jako všechny předchozí od Dominika Landmana, které mám doma.

• Vtipná kniha, moc jsem se nasmál

Autor
Dominik Landsman
Nakladatelství
Ikar
Počet stran
Rok vydání
2018

Dominik Landsman se stal velmi populární dík svým Deníčkům moderního fotra, v nichž s nadsázkou a humorem popisuje slasti a strasti muže na mateřské dovolené. Deníčky vyšly tři, a protože jeho manželku přestalo bavit čtení o svém životě, který v podání muže vypadá jako groteska, rozhodla se další osudy své rodiny přivést na pravou míru v knize Dovolená s moderním fotrem.

Nataša, manželka moderního fotra, úvodem velmi výstižně popisuje, jak má žena postupovat, když potřebuje svého muže zmanipulovat. A protože Nataša se rozhodla, že na dovolenou pojedou k moři, tak není co řešit.

Dovolenou v Bulharsku si užijí jako typická česká rodinka, se spoustou humoru a s ženským pohledem na mužské chování. Dovolená s moderním fotrem je zábavným pokračováním Deníčků moderního fotra.

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

• Četla jsem předešlé knihy autora. Hodně jsem se pobavila.

• Vtipná kniha, moc jsem se nasmál
  • , zakoupeno v Booktook.cz

Skvělá knížka, doporučuji !!!!

• , zakoupeno v Luxor.cz

Zakoupeno jako dárek, ale knihu mám doma a je vtipná. Ideální na léto nebo na cestování do vlaku apod.

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Výborná kniha na odreagování, mám ráda humor Dominika Landsmana.

• Pekne zabalena
    • Krátká mala knizka
  • , zakoupeno v Luxor.cz

Oblíbená kniha mého syna.

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

• úžasná kniha plná vtipných zážitků :)
  • , zakoupeno v KNIHCENTRUM.CZ

Opět velice zábavné, člověk se při čtení v jednom kuse směje.