Dubánci - příběhy jednoho roku - Petr Václavek

• Tvrdé listy na obracení
  • , zakoupeno v Knihy Dobrovský

• Líbí se mi
  • , zakoupeno v Booktook.cz

Zatím jsme knížku nepřečetli, ale už jen ta výtvarná stránka je prostě okouzlující. Moc se těším na příběhy.

Autor
Computer Press
Počet stran
Rok vydání
2017

Slávek Rydval ; Leona Šťastná ; Petr Václavek CPress 2017 Kniha, čeština, 120 stran Před dubem, za dubem nesmí nikdo stát? Ale kdepak, jsou tam přece pohádkoví Dubánci.

• tvrdé desky pro malé
    • Tvrdé listy na obracení
  • , zakoupeno v Knihy Dobrovský

• Líbí se mi
  • , zakoupeno v Booktook.cz

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Dubánky zná snad už každý! Aby ne, když jsou od pohledu roztomilí, krásní, inspirativní, no prostě úžasní. Kdo někdy nezkoušel z malých žaludů stavět figurky a hrát si s nimi, jako by byli živí? Nás tohle s dětmi baví a co víc, díky Dubánkům jsme se oklikou dostali i k sázení malých dubů, k lásce k přírodě a k hraní... Moc krásná knížka, veselé ilustrace a velmi nápadité fotky!

• , zakoupeno v Albatrosmedia.cz

• hezké čtení pro menší děti
  • , zakoupeno v Albatrosmedia.cz

• Krásná kniha pro dítě každého věku.

Knížka je vtipná, poutavá, s krásnými fotografiemi. Naší pětileté dceři se moc líbí, často se k ní vrací....jak ve formě večerního čtení před spaním, tak i přes den, kdy si v knize listuje a prohlíží si jí. Doporučuji jako nápaditý dárek.

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Knihu jsme koupili na doporučení a hned se zalíbila i celé naší rodině. Krásné fotky i text.

• Překrásné ilustrace před kterými smekám pane Václavek
    • Příběhy psané jazykem nějakých teenagerů, bez jakékoli koncepce. Styděl jsem se při čtení před vlastním synem.

Kniha s nepodařeným obsahem a formou, zato špičkovými ilustracemi. Pokud by někdo napsal duchaplné příběhy k jinak překrásným Dubánkům, tak by to byla kniha roku pro děti.

• , zakoupeno v Albatrosmedia.cz

Opravdu krásná kniha pro děti i hravé dospělé. Divím se, že jsem o ní a jejím autorovi doposud neslyšel. Navíc velmi kvalitní papír i vazba. Famózní, smekám před autorem i vydavatelstvím.

• , zakoupeno v bux.cz

• Po estetické stránce je nádherná!
    • Překrásné obrázky,křídový papír,nádherná kniha!
    • Obsahově milá,je pro děti a milovníky přírody.

Doporučuji všem!