Dýchej za mě - V žáru bezpečí 4 Maya Banksová

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

• U této knihy jsem narazila na rozdílné recenze, tak jsem knihu kupovala se smíšenými pocity. Ale byla jsem zvědavá, jak to dopadne s Elizou, tato postava se mi v předešlých knihách líbila a nějaký náznak vztahu už byl v podstatě ve třetím díle. A musím tedy říct, že se mi tento díl líbil skoro nejvíce. Bylo to napínavé, romantické a už tam nebylo tolik tajemných sil jako v předchozích dílech. Takže já mohu knihu vřele doporučit.

knihu dostanu pod stromeček jako další díl do serie,tak se moc těším

• , zakoupeno v KNIHCENTRUM.CZ

Knihu jsem zakoupila proto, že se jednalo o 4-tý díl série "V žáru

bezpečí". Tato kniha nevyšla jako e-book, proto jsem si ji objednala v knižní podobě.
    První tři díly byli napínavější.

Produkt nemá žádné parametry.

knihu dostanu pod stromeček jako další díl do serie,tak se moc těším

• , zakoupeno v KNIHCENTRUM.CZ

Knihu jsem zakoupila proto, že se jednalo o 4-tý díl série "V žáru

První tři díly byli napínavější.