Euromedia Group, a.s. Chatrč

Produkt nemá žádné parametry.

• knuha bezva film beyva
  • , zakoupeno v Booktook.cz

Krásná kniha,která zaujme snad každého čtenáře.Knihu si přečtete určitě i pětkrát a pokaždé se k ní budete vracet.Vřele doporučuji.U nás ji má přečtenou několikrát celá rodina.

Skvělá knížka.

Produkt nemá žádné parametry.

• knuha bezva film beyva

Skvělá knížka.

• , zakoupeno v Dobré knihy

výborná kniha

• , zakoupeno v Booktook.cz

Úžasná kniha, která Vás chytne hned od začátku a nepustí až do konce.
    Má to děj a krásně se čte.
    Tuto knihu jsem koupila všem sourozencům i známým.
    Mohu jen a jen doporučit.

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Ještě jsem ji nezačala číst