Fitness diář 2018 - Moje cesta za zdravějším JÁ - Kol.

Žánr

• hezky zpracovaná
    • malý formát, vejde se do kabelky

• zpracované cviky
    • celé ptovedení

tak je na čase napsat recenzi na Fitness diář 2018. No jako klasický diář by byl super . Hezké zpracování dostatek místa na zápisky . Ale řekla bych že na to že by měl být fitness tak je to dost chudé. chybí například měřící tabulky a sem tam nějaký zdravý recept by nebyl na škodu. Cviky jsou popsány podrobně ale mohlo by byt víc ukázkových obrázku v různých pozicích. Takže za mě diář není nic co bych si příští rok pořídila.

• Seznam cviků
    • Desing
    • Velikost

Fitness diář jsem si oblíbila hned jak mi dorazil. Je v něm několik cviků, které jsem ještě nevyzkoušela a u každého cviku vše podrobně vysvětleno na co cvik je a jak ho nejlépe provést. Samozřejmě i to v čem může dělat cvičitel chybu. U každého dne je i dost místa aby si tam člověk napsal i poznámky ke cvikům či váhový rozdíl. Samožřejmě i desing samotného diáře je výborný. Velikost je tak akorát tak se mi vleze jak do pytle na záda tak i do kabelky :) Mohu vřele doporučit.

Žánr
naučné
Počet stran
Rok vydání
2017
Jazyk
české

Do zrcadla se dívej s radostí, ciť se úžasně a žij šťastněji… tento diář ti s tím pomůže!. Hledáš jedinečný a originální diář?  Takový, do kterého si zapíšeš nejen běžné povinnosti, ale i pokroky na cestě za zdravím, krásou a sebeláskou každý den v roce? Bingooo! Už třetím rokem za sebou jsme pro tebe s láskou vytvořili Fitness diář 2018, který už pomohl tisícům žen zhubnout, žít zdravěji a splnit si sny. Letos ti ho nabízíme ve vylepšené verzi a s nádhernou grafikou. Prožij svůj přelomový rok 2018 šťastněji i díky spoustě komplimentů: „Wow, vypadáš úžasně!“ Co v diáři najdeš? 1.Dostatek prostoru k zapisování každodenních úloh. 2.Přehlednou tabulku Moje tréninky a moje strava na každý týden. 3.Obrovskou dávku motivace od úspěšných fitness trenérek a dalších inspirativních lidí. 4.Zdravé tipy a rady. Například 4 zlatá pravidla vyváženého stravování, jak dosáhnout kostek na břiše, jak správně sedět, jak se naučit vstát při prvním zazvonění budíku a užitečné informace o sezónním ovoci, zelenině a dalších potravinách. 5.Vyznačené dny vhodné k odlehčení jídelníčku, dny vhodné pro masáž, nebo dokonce dny, kdy se nedoporučuje pít káva apod. 6.Zajímavé mezinárodní dny, např. den přátelství, objetí, tance apod. 7.Zdravé recepty od výživových poradců a známých fotoblogerů – jednoduché a zároveň chutné (např. na müsli tyčinky, makové sušenky, pařížské rohlíčky, brokolicové muffiny nebo parmazánové tyčinky). 8.Návod na sepsání si cílů v oblasti zdraví, kariéry, rodiny/vztahů, přání/snů a místo pro vytvoření si tzv. vision boardu (nástěnky snů). 9.Prostor k zapisování si měsíčních cílů a nejdůležitějších úloh na týden. Nechybí ani místo pro týdenní zhodnocení Tento týden mě naučil, pro měsíční zhodnocení Moje největší úspěchy měsíce i pro zhodnocení celého roku. 10.Inspirativní citáty fitness trenérů a známých osobností k nakopnutí a povzbuzení. 11.Výzvy na každý měsíc – k posílení fyzických i duševních schopností (např. k praktikování ranní rozcvičky, ke cvikům podporujícím detox, zdravá záda nebo rozvíjení sebelásky…). 12.Originální tabulka k zapisování aktuálních rozměrů a kil, ke sledování progresu v průběhu jednotlivých měsíců roku. 13.Parádní cviky (např. pro zbavení se tuku v obličeji, 5 tibeťanů pro energický start dne, na zdravá záda…). 14.Stránky k zapisování si přečtených knih, inspirativních myšlenek, kontaktů, poznámek nebo dovolenkový tahák na léto. 15.Menstruační kalendářík a zajímavé informace o tom, co jíst před menstruací a během ní, aby ses cítila super, kalendářík zdraví, krásy a čisté domácnosti, přehled prázdnin, státních svátků, dní pracovního klidu, kalorických hodnot nejpoužívanějších potravin, popis první pomoci. 16.Pozitivní afirmace na každý týden a prostor k vyjádření vděčnosti za každý den. 17.Jedinečné omalovánky nakreslené speciálně pro tento diář. Dodatečné vychytávky: krásné nálepky pro připomenutí důležitých termínů (oslavy, telefonáty, autoservis, prohlídka u lékaře apod.); praktická kapsa na vizitky a důležité papírky v zadní části diáře; motivační fit kalendářík a záložka k vystřižení a vložení do peněženky či knihy; 2 šňůrky, aby sis mohla označit víc oblíbených dvojstránek.

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

• Desing
    • Velikost

• Dobře zpracované cviky
    • celkové zpracování diáře

Přišel čas napsat recenzi na tento fitnes diář. Bohužel z mé strany to nebude nic moc pozitivního. Diář jsem si představovala úplně jinak, ikdyž to je asi jen můj problém. Cviky jsou popsané celkem dobře, ale na můj vkus je jich tam málo. Jeden cvik na týden a sami si je musíte nakombinovat, což začátečníkovi může dělat i problém. Takže za mě diář není nic co by jsem si potřebovala kupovat příští rok.

• obrázky
    • popisky
    • dostatek místa na zápisky
    • volné místo na poznámky
    • gumička na zavření knihy

Fitness diář je za mě super nápad. Nejenom, že diář potřebuju opravdu každý den, ale díky tomuhle mám i přehled o tom, jaký cviky zrovna můžu dělat. Cvičit umím, ale kolikrát mě nebaví přemýšlet a vymýšlet, takže stačí jen otevřít diář a třeba si něco zapsat a hle - okamžitě na mě vyskočí nějakej super cvik. Musím říct, že je super i obrázek, protože kolikrát si člověk není moc jistej jestli cvičí dobře. A popis je určitě super pro všechny.

• , Testováno s Testuj.to

• Velký prostor pro vlastní poznámky
    • velikost diáře
    • černá barva diáře, ale to je pouze můj názor

Děkuji za testování Fitness diáře pro rok 2018. Věnovala jsem ho bratrovi-všestrannému sportovci. Byl mile překvapen zpracováním a množstvím cviků, které uleví při námaze a pomohou při zpracování osobního cvičebního plánu. Velice kladně hodnotí velké množství volných stránek, které využívá nejen pro plánování pracovního a rodinného života, ale především pro různé sportovní aktivita a další malé tzv. popisky pod čarou, kterými se jeho diář jen hemží.

• desing
    • přehlednost
    • není nic co by se mi nelíbilo

FITNESS diář je super nápad, hned mě to cvičeníčko baví mnohem víc. Doma o něj byl velký boj, Všichni ho chtěli, tak jsem je poslal do knihkupectví. Zapisuji pravidelně každý den, posilování, běh, badminton, tenis, všechny hodnoty zaznamenávám i z hodinek a vážení. Jo a ty hezký, sexy, namakaný ženský na fotografiích taky udělají své ..... Doporučuji všem si diář koupit i když už je březen, určitě ho využijí.

• provedeni
    • neprehlednost

Od tohoto diare jsem ocekavala neco vic. Nerikam ze neni dobry jen jsem ho mozna nepochopila spravne. Má predstava byla vysvetlene cviky a k tomu rozlozeny plan cviceni na kazdy tyden. zde jsou jen vysvetlene cviky a diar ale je to take super cvicim kazdy den podle cviku a diar vyuzivam jako diar. Moc se mi libi provedeni. Zadni kapsicka na drobnosti uchyt na tuzku. Barevne provedeni a vysvetleni cviku se take super

• Design
    • Zpracování diáře
    • Cviky
    • TO DO LIST

V první řadě jsem moc ráda, že jsem dostala možnost testovat tento diář. Moc se mi líbí celkový design. Diář je velmi dobře zpracovaný. Přehledně rozdělený do týdnů. Také se mi líbí,že ke každému týdnu je i to do list, kam si mohu zapisovat. A nejvíc super jsou cviky. Jsou velmi dobře popsané a i nafocené. Takže své cvičení, které teď dělám mohu každý týden doplnit ještě o další cvik z diáře. Tento diář se opravdu povedl a doporučuji ho každému, kdo jakkoliv sportuje nebo cvičí.

• vzhled
    • přehlednost
    • tipy na posilovací cviky
    • velikost diáře
    • To do list
    • chybí mi tabulky pro porovnávání výkonů nebo tělesných proporcí v čase

Fitness diář je úplně super. Má ideální rozměry do kabelky, praktickou gumičky, aby se neotvíral a poutko na připevnění psacího nástroje.
    Bezva jsou tipy na posilovací cviky, které jsou na každé druhé stránce. Našla jsem tam i takové, které jsem neznala, a to jsem si myslela, že už znám všechny :-D.
    U každého dne v týdnu je dostatek místa na poznámky, super je i TO DO LIST na každý týden a volné stránky na další a delší poznámky.
    Na konci diáře je plánovací kalendář, přehled svátků, abecední seznam jmen s jmeninami (CZ i SK).
    Jediné co mi tam chybí, když je to fitness diář jsou kolonky pro porovnávání tělesných proporcí. Na konci každého měsíce by mohla být tabulka, kam bych si zapisovala míry obvodu pasu, břicha, boků atd.
    Takže to je tip pro příští vydání ;-).