Geniální přítelkyně 3 - Příběh těch, co odcházejí, a těch, kteří zůstanou. Díl třetí - Elena Ferrante

Produkt nemá žádné parametry.

• Celá série mě nadchla, krásně se čte
  • , zakoupeno v Knihy Dobrovský

Psané velice čtivou formou, seznámení s atmosférou 70 let v Itálii, pro nás poněkud překvapivé.

• , zakoupeno v Booktook.cz

Je to strhující nevšední příběh, upřímná pravdivá výpověď o ušlechtilých, ale i o těch nejtemnějších hnutích lidské duše, o síle, ale i nepochopitelnosti lásky, o blízkosti lásky a nenávisti, o ženské touze vymanit se z nadvlády mužů, o síle a skrytých motivech přátelství žen.. Mimořádně silně jsem při čtení příběhů hlavních hrdinek cítila, že můj život ve stejném období, ale v jiném společenském systému byl pro ženy mnohem důstojnější, spravedlivější, šťastnější.

Produkt nemá žádné parametry.

• Celá série mě nadchla, krásně se čte

• , zakoupeno v Booktook.cz

• , zakoupeno v Knihy Dobrovský

• Stejně jako předchozí dva díly super početní. Knihu nelze jen tak odložit. Čte se úplně sama. Těším se na další díl. Jen mne mrzí, že už bude poslední.
  • , zakoupeno v MegaKnihy.cz

• Od prvního dílu jsem nadšena formou i obsahem.
  • , zakoupeno v KNIHCENTRUM.CZ

Počtete si, pěkné.

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

• stejně jako všechny ostatní díly mne i tato velice nadchla, přečetla jsem jí téměř jedním dechem
  • , zakoupeno v Dobré knihy

Mám již rozečtený 4.díl.
    Škoda, že skončí.

• , zakoupeno v bux.cz

• Zdánlivě bezvýznamné téma, napsané velmi čtivým způsobem a plné úvah o smysluplnosti chování jednotlivých protagonistů. Kniha se čte velmi dobře.
  • , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Byl to dárek, pro sebe bych si tuto knihu nekoupila. Mám raději jiný žánr.