Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu. Na základě vašeho chování na Heurece personalizujeme její obsah. Kliknutím na „Rozumím“ nebo jinam souhlasíte také s využíváním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Personalizaci a cílenou reklamu si můžete vypnout v nastavení prohlížeče. Více

Filtrování:
Vyberte filtry

V porovnání cen u produktu Globální SEXuální revoluce - Gabriele Kuby již není zařazen žádný obchod. Doporučujeme Vám tyto podobné produkty:

Globální SEXuální revoluce - Gabriele Kuby - Specifikace

Autor

Gabriele Kuby

opravit

Žánr

beletrie

opravit

Počet stran

416

opravit

Rok vydání

2014

opravit

Výrobce

Kartuziánské nakladatelství

opravit

Globální SEXuální revoluce - Gabriele KubyPublikace analyzuje současnou situaci a příčiny útoků na tradiční rodinu a celou společnost. Knihu by si měli přečíst učitelé, politici, kněží a každý, kdo chce znát jasnou argumentaci v oblasti rodinné etiky, objasňující nebezpečí gender ideologie a homosexualismu. Kniha paní Kuby se snaží otevírat lidem oči, aby viděli a pochopili dnešní vývoj společnosti. Globální sexuální revoluce je tu poprvé představena v souvislostech: myšlenkoví průkopníci od dob Francouzsk. revoluce, obrat od feminismu k gender-ideologii, strategické globální prosazení gender-ideologie v prostředí OSN, EU a národních vlád. Politické znásilnění jazyka, epidemické rozšíření pornografie, zrušení všech morálních norem. Platí to, o čem hovoří podtitul knihy: všechno se nabízí...

celá specifikace

Recenze Globální SEXuální revoluce - Gabriele Kuby

Ověřený zákazník Kosmas.cz

tonio

Přidáno: 7. listopadu 2015

Zakoupeno v Kosmas.cz

100%

Doporučuje produkt
  • Kniha odhaluje pozadí a cíle některých jevů ve společnosti.

Knihu by si měli přečíst hlavně ti, kteří si myslí, že se jich hnutí jako LGBT netýkají.
V Evropě již máme zkušenosti s tím, kdy hnutí a strany, které se zdály být nevýznamné, nám připravily svět, ve kterém bychom si nepřáli žít.

Kniha moje očekávání: Naprosto splnila
  • Je tato recenze užitečná?
  • Ano (3)
  • Ne (1)
Ověřený zákazník MegaKnihy.cz

Terezie H.

Přidáno: 17. srpna 2015

Zakoupeno v MegaKnihy.cz

100%

Doporučuje produkt
  • Výborně se čte, jsem ráda, že paní Kuby tuto aktuální tématiku zpracovala. Podněcuje nebýt lhostejným k tomu, co se v naší západní a bohaté společnosti děje.

Knihu jsem si koupila protože jsem četla její shrnutí v časopise Milujte se. Téma je aktuální. Kniha je červeným vykřičníkem pro naši společnost, která se řítí špatným směrem. Už dlouho si kladu otázku jak může svoboda některých překračovat svobudu druhých? Co je tady špatně?
Výborná investice do moderní křesťanské knihovny.

Kniha moje očekávání: Naprosto splnila
Kniha se četla: Půl na půl (některé pasáže snadno, jiné obtížně)
  • Je tato recenze užitečná?
  • Ano (2)
  • Ne (2)

» Všechny recenze produktu (5)

Vývoj ceny Globální SEXuální revoluce - Gabriele Kuby