Gounelle Laurent - Bůh chodí po světě vždycky inkognito

Produkt nemá žádné parametry.

• oblíbený autor výborných knih
  • , zakoupeno v Booktook.cz

Hezká kniha. Doporučuji všem, kteří mají rádi knihy od
    Gounelle Laurenta.

• , zakoupeno v Knihy Dobrovský

Kniha je velmi hezky napsána. Je v ní spousta situací, se kterými se setkáváme běžně v našich dennodenních životech. Pojednává o pochopení, vstřícnosti, toleranci a hlavně jedno-duchosti. Naše okamžiky, které si tvoříme jenom my sami, nám vnesou do života jistý řád, smysl a hlavně jiný úhel pohledu na život a bytí.
    Kniha předčila mé očekávání.

Produkt nemá žádné parametry.

• oblíbený autor výborných knih
  • , zakoupeno v Booktook.cz

Hezká kniha. Doporučuji všem, kteří mají rádi knihy od
    Gounelle Laurenta.

• , zakoupeno v Knihy Dobrovský

Kniha předčila mé očekávání.

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Naprosto úžasná kniha , dopručuji všem, kteří chtějí zlepšit svůj život .

• , zakoupeno v Knihy Dobrovský

• Jeden z kroků k duchovnímu rozvoji
  • , zakoupeno v MegaKnihy.cz

• reaguji na předešlé rezence o doporučení a o velké spokojenosti,proto jsem knihu koupila dceři jako dárek
  • , zakoupeno v Knihkupectví Chrpa

Podle dostupných recenzí jsem čekala víc....

Ok