Hezky česky aneb Češtinářské vychytávky - Jana Skřivánková

Váháte, kde napsat i/y nebo mě/mně? Tak právě pro vás jsme dali dohromady mluvnické jevy, ve kterých lidé často chybují, a podívali se na ně jiným pohledem. Základní pravidla...
Garantovaný nákup z PATRO.cz

Skladem • 1 variantaDárek45 Kč99 % • 16 600 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč2 419 neověřených recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárek24 Kč97 % • 65 464 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace
Do týdne • 1 varianta79 Kč92 % • 512 292 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta79 Kč5 recenzíDalší informace

2018

• , zakoupeno v Albatrosmedia.cz

• Dobrá pomůcka.
  • , zakoupeno v Kanzelsberger

• Kniha má gramatiku zajímavě vypracovanou, dobře se GR. studuje.
  • , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Vybráno na procvičování, zatím nepoužito.

Autor
Fragment
Počet stran
Rok vydání
2018

Váháte, kde napsat i/y nebo mě/mně?

Tak právě pro vás jsme dali dohromady mluvnické jevy, ve kterých lidé často chybují, a podívali se na ně jiným pohledem. Základní pravidla jsou vysvětlena pomocí mnemotechnických pomůcek, obrázků, básniček, krátkých modelových vět či analogií. Díky těmto vychytávkám si všechno jednou provždy zapamatujete a pochopíte.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Albatrosmedia.cz

• Dobrá pomůcka.
  • , zakoupeno v Kanzelsberger

• Kniha má gramatiku zajímavě vypracovanou, dobře se GR. studuje.
  • , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Vybráno na procvičování, zatím nepoužito.

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit: