Hlas poznání - Toltécká kniha moudrosti - Don Miguel Ruiz

2004

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

autora máme moc rádi, kniha je dárek, ale máme ji i jako audioknihu a super

• , zakoupeno v ABZ.cz

Vybrala jsem si tuto knihu protože mám ráda Knihy od Don Miguel Ruiz a doma mám téměř vše. Jsem s knihou spokojená jako s ostatními.

• , zakoupeno v ABZ.cz

• Krásná kniha pro ty, kteří si uvědomují, že je neuspokojuje okolní svět a hledají cestu k poznání podstaty našeho bytí.

Čtivá a srozumitelná kniha hlavně pro ty, kteří se tématu duchovna teprve začínají dotýkat.

Autor
Pragma
Počet stran
Rok vydání
2004

Než se naučíme mluvit, naší přirozeností je milovat a být šťastní, poznávat a radovat se ze života. Jako malé děti jsme naprosto autentičtí. Naše činnost je řízena instinktem a emocemi – nasloucháme tichému hlasu svého pravého já. Jakmile se naučíme jazyk, lidé kolem nás upoutají naši pozornost a naprogramují nás vědomostmi. Ruiz nám ukazuje, jak se skrze tyto nepravdivé a nesprávné vědomosti dostat k autentickému tichému hlasu pravého já a integrity, a najít tak vnitřní klid....

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

autora máme moc rádi, kniha je dárek, ale máme ji i jako audioknihu a super