Hlavně se neposrat - Topolánek Mirek

Počet stran
Rok vydání
2016

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

• Koupil jsem to jako dárek a odezva je více než pozitivní. Asi si ji také přečtu, i když autora moc nemusím. Podle mého historie tvoří budoucnost, proto je třeba alespoň trochu připravit na ....

Jedná se o knihu, která pro někoho může být od kontroverzního politika

• , zakoupeno v Dobré knihy

• Poskytuje velmi dobrý přehled o politickém dění v ČR za dlouhou dobu
    • Jde o dílo, ke kterému je třeba se trvale vracet
    • Pociťuji určitý nesoulad mezi titulem knihy a jejím veskrze solidním obsahem
    • V knize chybějí rejstříky

Uvedl jsem, že kniha se čte obtížně. To ovšem není výtka, nýbrž důsledek jejího zaměření, jde většinou o souhrn základních projevů a stanovisek, k nimž je nutno se vracet a studovat je. Rozhodně patří do knihovny každého, kdo se o politiku vážněji zajímá. Kniha navíc nepřímo ukazuje na rozměr chyby politiků, kteří se "zasloužili" o schválení přímé volby prezidenta republiky.

• Volím Mirka -můj prezident

Euromedia Group - YOLI
Počet stran
Rok vydání
2016

„Nikdy jsem neměl potřebu sám sebe stylizovat, přetvařovat se, žít a mluvit jinak doma, v práci, na veřejnosti. Před autoritami jsem se neklaněl a poraženým se nemstil. Naučil jsem se odpouštět. Byla to určitě politická nevýhoda. Pro život je to ale lepší. Možná jsem mohl být v politice déle, nebo být úspěšnější. Já jsem ale rád, že mě pořád baví život, lidi, které potkávám. A když se dívám zpátky, tak hodnotím tu svou politickou kariéru bez hořkosti a s hlavou nahoře. Pokud to z těch textů budete cítit taky, tak jsem tu knížku možná nevydal jen pro sebe, ale i pro vás. Není to tedy pouze soubor „veselých historek z natáčení“ a la „Válčili jsme za Čepičky“. Je to pokus o popis doby, kterou jsme prožili spolu a přitom každý jinak. Tak se do toho pusťme!“

Jedná se o knihu, která pro někoho může být od kontroverzního politika

• , zakoupeno v Dobré knihy