Horniny a minerály

Rok vydání
2013

Je přehledná,doporučuji

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

SUPER,prima přehledné.Do školy vyhovující.

• , zakoupeno v ABZ.cz

• Skvělá knížka, i pro úplné začátečníky, samozřejmě i pro pokročilé.
    • Tisk je až do hřbetu stran, takže se hůř listuje, mohl by být trochu větší formát

Rozhodně doporučuji, není ideální, ale nic lepšího asi neexistuje.

Autor
Slovart
Počet stran
Rok vydání
2013

V tomto kompaktním, přehledně uspořádaném fotografickém průvodci najdete prvotřídní detailní záběry více než 300 různých vzorků hornin a minerálů. Pro staré i mladé, zkušené i začínající milovníky přírody je ideálním společníkem doma i na cestách. S naším jedinečným fotografickým průvodcem dokážete určit horniny a minerály nejrůznějších částí světa. Ať už jste úplný začátečník, nebo zkušený lovec kamenů, Příroda do kapsy – Horniny a minerály je dokonalým společníkem na každý výlet do přírody, od procházky po vlastní zahradě až po výpravu do vzdálených pohoří.

Je přehledná,doporučuji

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

SUPER,prima přehledné.Do školy vyhovující.

• , zakoupeno v ABZ.cz

• Skvělá knížka, i pro úplné začátečníky, samozřejmě i pro pokročilé.

Rozhodně doporučuji, není ideální, ale nic lepšího asi neexistuje.

• , zakoupeno v Kanzelsberger

Pěkné ilustrace, přehledné uspořádání, podrobný text

• , zakoupeno v ABZ.cz

• přehlednost, dostačující popis pro náctileté dítě

splnila naše očekávání, které jsme od knihy požadovali

• , zakoupeno v KNIHCENTRUM.CZ

• kniha ukazuje více jak 320 nejvýznamějších hornin a minerálů v hodně realistických fotografiích, které jsou rozděleny do skupin podle vzniku ap.
    • kniha je dostatečně malá- jako správný kapesní atlas
    • písmenka jsou dosti drobná- pro někoho možná na lupu

atlas se mi moc líbí
    jiný atlas buď už nebyl, nebo to byla velikánská a drahá kniha
    atlas doporučuji, pro možnost identifikovat pro mě i mnohé neznámé minerály a dozvědět se o nich i zajímavé informace