Hory a údolí života - Grün Anselm

130 gramů
Vazba
brožovaná

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

• poutavé čtení pro milovníky života a hor.
  • , zakoupeno v Církev.cz | E-shop

Jsem velice spokojen.

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Anselm Grün je benediktinský mnich a tudíž autor duchovní literatury. Tuto knihu však bez potíží mohou číst i nevěřící - jsou to velmi čtivé a nekomplikované úvahy o putování po horách i životem. Vřele doporučuji !

Autor
Váha
130 gramů
Vazba
brožovaná

„Čím jsem starší, tím více chápu putování jako obraz své životní cesty. Každý její úsek má jinou tvářnost. Putování po horách mě velmi fascinuje. Pokaždé si tu znovu otestuji vlastní meze. Ještě pořád si na něco troufnu. Udržuji se tím v kondici. A už staří řečtí filosofové rozvíjeli své nejdůležitější myšlenky při chůzi, proto je putování věčnou inspirací. Často při něm přicházím na nové nápady.“ (Anselm Grün)

Krása hor vede člověka ke chvále Stvořitele a jeho díla, ale též k pokoře a k potřebnému životnímu nadhledu. Putování po horách je skutečně symbolem životní cesty: Má-li člověk dojít do cíle, je třeba nespoléhat se jen na sebe, neplýtvat silami, oprostit se od zbytečné zátěže a s odvahou čelit stále novým výzvám.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta69 Kč100 % • 2 401 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč94 % • 44 863 recenzíDalší informace

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

• poutavé čtení pro milovníky života a hor.
  • , zakoupeno v Církev.cz | E-shop

Jsem velice spokojen.

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta69 Kč100 % • 2 401 recenzíDalší informace
    Skladem • 1 varianta49 Kč94 % • 44 863 recenzíDalší informace