Hra lží: Hra na schovávanou. Hrávaly jsme s kamarádkami hry lží. Moje dvojče teď jednu žije. - Sara Shepardová - BB art

Hrávaly jsme s kamarádkami hry lží. Moje dvojče teď jednu žije. Když jsem ještě žila, naše rodina mi připadala dokonalá. Adoptivní rodiče mě zbožňovali a mladší sestra Laurel...
Doprava zdarma, Skladem
Doporučená nabídka Knihy Dobrovský

Skladem • 1 variantaZdarma96 % • 64 992 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace

Autor

BB ART
Počet stran
Rok vydání
2014

Hrávaly jsme s kamarádkami hry lží.

Moje dvojče teď jednu žije.

Když jsem ještě žila, naše rodina mi připadala dokonalá. Adoptivní rodiče mě zbožňovali a mladší sestra Laurel se mě snažila ve všem napodobit. Ale když teď moje znovunalezená sestra-dvojče Emma zaujala mé místo a pátrá po mém vrahovi, obě zjišťujeme, jak je tahle rodina ve skutečnosti problematická.

Laurel dolézá za mým bývalým klukem a na Emmu vrhá nenávistné pohledy. A ukazuje se, že rodiče něco obrovského tají – mohlo by to být důvodem mé smrti?

Jak daleko hodlají zajít, aby udrželi tajemství pod pokličkou? Mně už nikdo neublíží, ale Emma to ještě může pěkně schytat. A jestli si nedá pozor, půjde pod kytičky i ona…

Hra lží je strhující šestidílná série o tajemstvích, lžích a děsivých následcích od Sary Shepardové, autorky úspěšné řady Roztomilé malé lhářky. Podle obou knižních předloh se také natáčejí televizní seriály, které vysílá americká stanice ABC Family.

Produkt zatím nemá žádné recenze.