Hra lží: Na mou duši - Sara Shepardová

Počet stran
Rok vydání
2014

• , zakoupeno v Knihy Dobrovský

Je to dárek. Věřím, že se bude líbit.

• , zakoupeno v Knihy Dobrovský

Tohle jsem nekupovala a přesto chcete recenzi ?

Autor
BB ART
Počet stran
Rok vydání
2014

Když jsem před dvěma měsíci zemřela, můj vrah zanechal vzkaz mému dvojčeti: buď se stane mnou, nebo ať se rozloučí se životem. Emma plní úkol na výbornou. Pohazuje vlasy přesně ve stylu Sutton Mercerové a dokáže vymyslet kanadský žert, který se vyrovná těm nejpovedenějším kouskům Hry lží. Dokonce urovnala vztahy s mou adoptivní rodinou. Jen jediná věc se jí pořád nedaří – vyřešit mou vraždu.

Pak se v Tucsonu objeví naše biologická matka – žena, která nás obě postupně opustila. Emma se s Becky neviděla třináct let, ale ta ji okamžitě pozná – jako Emmu. Jedná se o mateřský instinkt… nebo Becky ví, že já už jsem na onom světě?

1zákazník doporučuje produkt
  • , zakoupeno v Knihy Dobrovský

Je to dárek. Věřím, že se bude líbit.

• , zakoupeno v Knihy Dobrovský

Tohle jsem nekupovala a přesto chcete recenzi ?