Hra o trůny - Píseň ledu a ohně 1. Část první - George R.R. Martin - BETA Dobrovský

Mistrovská epická fantasy se po televizním seriálu stanice HBO nyní dočkala i komiksové podoby. Zima se blíží. Takové je strohé motto rodu Starků, který spravuje jménem krále...
Doprava 49 Kč,Do týdne

• Špatná vazba i tisk.

Perfektní čtení.
    Kvalita knihy špatná.

• , zakoupeno v FantasyShop

Knihy naprosto splnily mé očekávání, komplikovaný příběh plný napětí se čte takřka sám.

• Skvělá kniha !

Zatím jsem se nedostal k shlédnutí seriálu a rozhodl jsem se, že nejdřív zkusím knihu. Rozhodně jsem udělal dobře. Přestože nejsem milovníkem fantasy, tato kniha mne naprosto pohltila. Vřele doporučuji.

Autor
Talpress
Počet stran
Rok vydání
2013

Zima se blíží. Takové je strohé motto rodu Starků, který spravuje jménem krále Roberta Baratheona, vládce Sedmi království, Severní léno. Jejich sídlem je Zimohrad, kde v míru a pohodlí žije strážce severu Eddard Stark se svou hrdou ženou Catelyn, syny Robbem, Brandonem a Rickonem, dcerami Sansou a Aryou a svým levobočkem Jonem Sněhem. Nad Sedmi královstvími se však stahují mračna. Z východu ohrožují krále Roberta princezna Daenerys a její bratr Viserys ze starobylého královského rodu Targaryenů. Na severní hranici, za starobylou Zdí, se zase probouzejí strašlivé nadpřirozené bytosti, které lidé během staletí dlouhého léta odkázali do říše mýtů.

2zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v SEVT

• Obsah perfektní.
    • Špatná vazba i tisk.

Perfektní čtení.
    Kvalita knihy špatná.

• Skvělá kniha !

• , zakoupeno v Knihy Dobrovský

Co můžu dodat. Píseň ledu a ohně je to nejlepší co jsem kdy četla.

• Skvělá kniha
    • Vůbec nic

Naprosta spokojenost je to jako seriál

• , zakoupeno v bux.cz

velice hezky napsaná kniha, která se hezky cte

• dobré počtení
    • nemam žádné

dobře se tento žánr knihy čte s lehkým nádechem.

• , zakoupeno v Dobré knihy

• Je to dokonalá kniha! I obal knihy je povedený.
    • Nic nemám proti, jen trošku cena, ale s tím se nedá nic dělat.

Tato kniha je velmi zajímavá. Celá série je sice celkem rozsáhlá, ale pro fanoušky tohoto žánru to jistě není problém. Jen když si chce člověk zakoupit všechny knihy, není to zrovna nejlevnější, ale s tím se musí počítat. Celkově se mi kniha moc líbila, četla se skoro sama, příběh je zajímavý, zapeklitý a úžasný. Vřele doporučuji všem! Dokáže změnit život s knižního pohledu.

Naprosto perfektní čtení.