Hranice - H. Cloud, J. Townsend Kde jsou zdravé meze ve vztazích a osobním životě?

Garantovaný nákup z U Džoudyho

Skladem • 1 varianta69 Kč100 % • 379 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč100 % • 977 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta38 Kč100 % • 3 273 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč100 % • 2 237 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta24 Kč96 % • 65 083 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta45 Kč97 % • 39 877 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta88 Kč100 % • 255 recenzíDalší informace

Počet stran
Rok vydání
2018

• , zakoupeno v Želví doupě Mělník

Skvělá kniha, která mi otevřela oči v mnoha směrech.Díky ní jsem se zbavila svých mnohých pochybností a na druhou stranu pochopila, kde dělám chyby!Vřele doporučuji!

• , zakoupeno v GIMEL.cz

Pracuji v sociálních službách, proto jsem si koupila tuto knihu na doporučení. Avšak zjišťuji, že kniha je velice důležitá pro dobrý a zdravý růst dětí v rodině. Doporučuji všem rodičům, kteří mají malé děti, aby tuto knihu měli a byla jim průvodcem při výchově a poznání jak zaujmout postoj k dítěti. Během práce s lidmi jsem si uvědomila, že veškeré problémy většinou vychází z rodiny.

Přínosná kniha pro každodenní život

Autor
John Townsend
Žánr
naučné
Počet stran
Rok vydání
2018

Mnohá zranění, napětí a nedorozumění vznikají, když lidé nerespektují hranice ve vztazích. Ve vztahu rodičů vůči dětem, partnerů navzájem, nadřízeného vůči podřízenému dochází denně k množství narušení vzájemných hranic. Tato jedinečná publikace se zamýšlí nad důsledky narušených hranic a pomáhá obnovit zdravé meze, které musíme respektovat.

Neschopnost vytyčit v určitých chvílích ve vztazích s určitými lidmi odpovídající hranice může mít velice ničivé následky. Nerespektování a narušení hranic vedou k velkým problémům v nás samých a ve vztazích kolem nás.

Mnohé psychologické symptomy, jako například deprese, poruchy z úzkosti, poruchy příjmu potravy, závislosti, impulzivní poruchy, problémy s pocity viny a studu, úzkostné poruchy, manželské problémy a potíže ve vztazích, mají své kořeny v konfliktech s hranicemi.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Želví doupě Mělník

• , zakoupeno v GIMEL.cz

Přínosná kniha pro každodenní život

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• Zásadní kniha
  • , zakoupeno v Kanzelsberger

• Zajímavá kniha, plná myšlenek a rad