Hrátky s batolátky, Povídáme si a cvičíme s dětmi do 2 let

Hana Kišová Povídáme si a cvičíme s dětmi do 2 let PORTÁL 2010 Kniha, čeština, 200 stran...
Doporučená nabídka Paulínky

• , zakoupeno v Knihkupectví Papyrus

• Názornost
    • Spousta inspirace
    • Nejsou

Krásná knížka, vřele doporučuji.

• , zakoupeno v Booktook.cz

• Líbí se mi, kniha obsahuje chytré a vtipné básničky s návody jak procvičovat motoriku a postřeh.

Knihu doporučuji, po dlouhé době jsem narazila na knihu s pěknými básničkami pro děti.

Autor

• , zakoupeno v Knihkupectví Papyrus

• Názornost
    • Spousta inspirace
    • Nejsou

Krásná knížka, vřele doporučuji.

• , zakoupeno v Booktook.cz

• pěkná říkakla
    • běžně dostupné pomůcky (rolička od toalet. papíru, plena...)

na doporučení kamarádky, kupuji i sestře a švagrové, používám teprve krátce ale syn (1,5r )chce některé kry opakovat do nekonečna, jednoduché říkanky s plenou už říkám i dceři (4m)

• , zakoupeno v ABZ.cz

Potřebuji ke své práci - doporučuji i maminkám a jejich dětem

• , zakoupeno v Knihkupectví Barvič a Novotný

• hezké obrázky
    • poměrně inteligentní říkanky
    • podnětné

Doporučuji.

vánoční dárek pro vnoučata

• zajímavé nápady.

Nové nápady pro tuto věkovou skupinu, dá se využít okamžitě s jednoduchými pomůckami.

• , zakoupeno v Portál

• - výborná knížka jak pro rodiče tak pro učitelky v MŠ
    • - řada nových říkanek, obohacení zásobníku učitelek, výborné spojení s pohybem

Určitě bych tuto knížku vřele doporučila učitelkám v MŠ, ale hlavně všem rodičům malých batolat.
    Knížka je přehledně zpracovaná s pěknými ilustracemi, pohyb je srozumitelně vysvětlen a doprovázen jednoduchými nákresy.

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

• jednoduchá říkadla spojená s pohybem
    • výborné i pro velmi malé děti
    • hezké ilustrace

Tato knížka splňuje to, co jsem hledala pro optimální rozvoj dětí v mateřské škole i ve vlastní rodině. V knihkupectví jsem viděla jiné publikace, které mě neoslovily, říkadla byla složitá, ilustrace žádné apod. Říkadla v této knize jsou jednoduchá, srozumitelná, lehce zapamatovatelná. Jsou doprovázena jednoduchými pohyby, které zvládnou i malé děti a nenásilně se rozvíjejí v oblasti řečí, myšlení, motoriky apod. Doporučuji tuto knížku všem, kteří si chtějí se svými dětmi smysluplně hrát, společně prožívat a radovat se.