Hříšnice - Petra Hammesfahr

Klidné slunečné odpoledne Tu jezera naruší hrůzný čin. Cora Benerová zničehonic ubodala muže. Proč? Co by mohlo přimět tu tichou, laskavou mladou maminku, aby opakovaně bodla...
Doporučená nabídka www.vsecochces.cz

Počet stran
Rok vydání
2019

• , zakoupeno v Knihy Dobrovský

Nikdy jsem nebyla velkým fandou tohoto žánru, ale tato kniha mě naprosto strhla. Velmi čtivá, napínavý děj, který vám nedovolí se od knihy na dlouho odtrhnout. Přečetla jsem ji za dva dny a rozhodně mám chuť si přečíst od autorky něco dalšího. Kniha je pro ty kdo mají rádi napětí, propracovanou zápletku a rozuzlení, které se nedá uhádnout už v půlce knihy, ale na pár posledních stranách jen nevěřícně valí oči a kroutí hlavou. Doporučuji začít číst pokud nebudete mít v příštích dnech naplánováno moc práce, protože jakmile začnete, tak neuděláte nic, dokud to nedočtete :-)

nemá chybu

Omega
Počet stran
Rok vydání
2019

Klidné slunečné odpoledne Tu jezera naruší hrůzný čin.

Cora Benerová zničehonic ubodala muže. Proč? Co by mohlo přimět tu tichou, laskavou mladou maminku, aby opakovaně bodla naprosto neznámého člověka do hrdla před zraky své rodiny a přátel? Pro místní policii je to jasný případ. Cora se okamžitě přizná a o svědky není nouze; některé otázky však zůstávají nezodpovězeny. Policejní komisař, pronásledován tímto případem, jej odmítá uzavřít a zahájí vlastní vyšetřování. Cořina minulost a její soukromé peklo začíná pomalu vyplouvat na povrch. Hříšnice je temný, strhující román, ve kterém je potřeba zpochybňovat pravdu na každém kroku. Není divu, že se stal světovým bestsellerem a předlohou pro úspěšný seriál.

nemá chybu