Hypnoporod - Mongan Marie F.

Garantovaný nákup z Záložka.cz

Skladem • 1 varianta49 Kč96 % • 13 480 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč97 % • 2 646 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč93 % • 18 987 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč100 % • 218 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma96 % • 65 004 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta45 Kč96 % • 39 840 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta71 Kč96 % • 1 275 recenzíDalší informace

Počet stran
Rok vydání
2010

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Díky této knize jsem zažila druhý krásný a klidný porod! Všem těhotným moc doporučuji, je velká škoda, že se porod bere jako strašná věc,kterou je třeba nějak přežít. M.Mongan porod přibližuje jako přirozenou věc, které se není třeba bát a právě strach způsobuje většinu bolesti. Díky dychacim a meditačním technikám se lze vhodně uvolnit tak,že porod nebolí a můžete si ho vnímat jako krásný zážitek a první shledání se svým dítětem.

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Informativni kniha o moznostech prirozeneho porodu. Zajimavy pohler do historie porodnictvi. Metody, jak se naladit na porod, aby probehl, co nejhladceji.

• Velmi pěkně napsané, zajímavé užitečné informace, doporučuji

Triton
Počet stran
Rok vydání
2010

Česká republika patří k zemím, kde se většina žen porodu bojí. Často nemají jiné přání, než ho mít rychle za sebou. To první, co většinu dnešních žen v souvislosti s porodem napadá, je vědomí rizika a hrůza z bolesti. Autorka neprosazuje hypnoporody za přítomnosti odborného hypnotizéra, nýbrž vede každou jednu ženu ke schopnosti autohypnózy. Nejde tu o nic víc než o nejhlubší uvolnění, relaxaci, vnoření se do vlastního těla za současného odpojení racionálního vnímání, které umí spolehlivě zastavit jak orgasmus, tak spontánní porodní proces. Možná s autorkou nebudeme ve všem souhlasit, přesto připomíná podstatné. Těhotným a rodícím ženám skrytou moudrost a sílu jejich těl a těm, kdo o nastávající matky pečují, důležitost respektu a empatie.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• Velmi pěkně napsané, zajímavé užitečné informace, doporučuji
  • Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Booktook.cz

O této knížce jsem slyšela už dříve a teďka jsem se odhodlala si ji koupit. Začala jsem ji číst hnedka, jak dorazila a vždycky se nemůžu odtrhnout. Člověk se nemusí ztotožnit se všemi názory v ní, ale je skvělé mít přehled i o věcech, se kterými třeba nesouhlasíme. Za mě je velmi pěkně zpracovaná a to čtení je velmi uklidňující a povzbuzující.

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

• kniha mě ovlivnila více, než jsem čekala, a zpětně jsem za to ráda
    • praktické tipy pro přípravu k porodu i ksamotnému průběhu porodu
    • pomohla mi překonat celou noc očekávání v relativně snesitelném stavu
    • často se odkazuje na kurz, který je nutno absolvovat, aby byla příprava kompletní - v dnešní době bych ocenila možnost volby mezi samotnou knihou a např. knihou s přiloženou nahrávkou kurzu v el. podobě (když už je v knize na kurz tak často odkazováno)
  • , zakoupeno v Dobré knihy

Krásná k noha k přípravě porodu, skvělé vám osvětlí mnoho zákoutí a skrytých tajů porodu, doporučuji každému kdo se o to zajímá a přeji si nakouknout blíž k informovanosti o přirozeném početí

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

• čtivá kniha, velmi inspirativní, změní Váš pohled na porod
  • , zakoupeno v MegaKnihy.cz

• Dodává jistoty ve svých silách před porodem, podporuje připojeny porod a vysvětluje jak na relaxaci, vizualizací a dýchání pro co nejvíc přirozený a pohodový porod
  • , zakoupeno v MegaKnihy.cz

zajímavá kniha pro ženy upřednostňující přirozený porod

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

• Pěkně napsané, vysvětlené a srozumitelné :-)

Pěkně napsaná knížka, která obsahuje spoustu užitečnýh informací nejen pro budoucí maminky, ale i jejich rodiny a blízké. Autorka popisuje fyziologii porodu a metody jak prožít porod bez strachu a uvolněně. Od knížky jsem nečekala žádnou profesionální přípravu, přesto mě příjemně překvapila.