Impérium - Bureš Roman

Počet stran
Rok vydání
2018

• , zakoupeno v Kosmas.cz

ještě jsem nepřečetla celé, ale již od prvních stran jsem knihou naprosto zaujata

četla jsem předešlé díly a opravdu velmi jsem se těšila na vydání tohoto třetího dílu

• , zakoupeno v Booktook.cz

Závěr trilogie. Poutavé, čtivé.

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Tento třídílný román jsem už četla a moc se mi líbil. Námět je neotřelý a dobře literárně zpracovaný. Proto jsem jej zakoupila pro rodinu jako dárek.

Autor
Knižní klub
Počet stran
Rok vydání
2018

Série Romana Bureše vstupuje do finále. V prvním dílu jsme byli svědky zmatení časoprostoru, ve kterém se hrdinka Toňa snažila především přežít, druhý byl příběhem o upevňování moci. Závěrečný díl je svědkem utváření nové Evropy. O vládu nad kontinentem nyní soupeří dvě největší impéria, která zhroucení časoprostoru zastihlo na vrcholu moci – Británie z roku 1900 a Tonina Římská říše. Na čí stranu se pak přikloní novopečený král Francie Aaronson, ve skutečnosti cílevědomý gangster z budoucnosti? Všichni tito protivníci jsou však ničím proti apokalyptické zkáze, která se do Evrop valí z východu a proti muži, jenž sám sebe nazývá Bohem.

• , zakoupeno v Kosmas.cz

• , zakoupeno v Booktook.cz

Závěr trilogie. Poutavé, čtivé.

• , zakoupeno v Knihy Dobrovský

Doposud není přečteno - dárek pod stromeček.

• , zakoupeno v Booktook.cz

• Pěkná úprava,žádné oči trhající věty ani hrubky.
    • Divná politika vydání ebooku-vyjde až několik měsíců po papíru a mně se nechce čekat. Jenom kam ty papírové pořád dávat.

Docela slušný závěr zajímavé trilogie,oproti dvojce autor ubral červeno knihovnových částí a přitvrdil akci což je jenom dobře. Celkově se dá celá trilogie rozhodně doporučit.

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Ještě jsem nečetl, posíláte dotazník moc brzo.