Iona Grey Dopisy, které nikdo nečetl

Garantovaný nákup z Dobré knihy

Skladem • 1 varianta94 Kč87 % • 279 786 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč45 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč2 419 neověřených recenzíDalší informace
Do týdne • 1 varianta69 Kč98 % • 26 565 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč82 % • 5 292 recenzíDalší informace

Počet stran
Rok vydání
2017

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Na doporučení jsem si vybrala tuto knihu, zatím jsem se ještě nezačetla, ale dle recenzí očekávám, že mě kniha pohltí, rozesmutní a během víkendu ji přečtu!

• , zakoupeno v Albatrosmedia.cz

• Právě čtu -to co mám ráda
  • , zakoupeno v Knihy Dobrovský

Knihu jsem zakoupila jako dárek na základě vlastní zkušenosti.
    Kniha je krásně napsaná, plná romantiky a poutavá.
    Člověk ji přečte jedním dechem.

Autor
Fragment
Počet stran
Rok vydání
2017

Píše se rok 1943 a v nálety zničeném Londýně se setkávají dva mladí lidé: nešťastně vdaná Stella a pilot amerického letectva Dan. Ve dnech, kdy si nikdo není jistý tím, co bude zítra, se do sebe bezhlavě zamilují. Chvíle, kdy spolu mohou být šťastní, však trvají jen krátce. Dan odchází bojovat, ale slibuje, že se pro Stellu po válce vrátí. O sedmdesát let později vhazuje Dan do schránky poslední dopis. Jeden z mnoha, který Stelle poslal na adresu místa, kde spolu měli po válce začít žít, a na které mu nikdy neodpověděla. Otevírá ho však Jess, mladá dívka, která v opuštěném domě hledá úkryt před svým násilnickým přítelem. Když si přečte Danovy nádherné dopisy, rozhodne se, že se ho pokusí vyhledat a pomůže mu jeho ztracenou lásku najít…

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Albatrosmedia.cz

• Právě čtu -to co mám ráda
  • , zakoupeno v Knihy Dobrovský

Knihu jsem zakoupila jako dárek na základě vlastní zkušenosti.
    Kniha je krásně napsaná, plná romantiky a poutavá.
    Člověk ji přečte jedním dechem.

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Knihy jsem nečetla, jedná se o dárek k vánocům.

• , zakoupeno v Booktook.cz

Nádherná kniha. Příběh člověka dojme, četla jsem stejně nedočkavě jako Jess četla dopisy :-) Doporučuji!!!

• , zakoupeno v Knihy Dobrovský

• Kniha je zajímavá i poučná

• Skvělá kniha
  • , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Super knihy. Ráda zde nakupuju...
    Objednané knihy vždy přijdou včas a v pořádku. Doporučuji Megaknihy

• , zakoupeno v Prodej knih

Kniha je čtivá, poutavě napsaná. Po jejím přečtení jsem se rozhodla ji zakoupit jako dárek k Vánocům.

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Kniha je úžasná. Sice mi trvalo asi první sto stran, než jsem se opravdu "začetla". Ale potom se čte jedním dechem, nemůžete se od knihy odtrhnout. Nádhera, lidské, dojemné.