151 Kč Doprava 49 Kč, Skladem

Vybraná varianta

Garantovaný nákup z DOBRÉ KNIHY. Jak to funguje?

Garantujeme bezpečný nákup

Nakupte přes oranžové tlačítko „Koupit na Heurece“ a budete mít jistotu, že:

• Platba kartou je bezpečná.
  • Nakoupíte jen u ověřených e-shopů.
  • Reklamace proběhne hladce.
  • A mnoho dalšího...

Nejlevnější nabídky (17)

Varianta v obchodě pipkin cz

Varianta v obchodě ARADA.cz

Varianta v obchodě Knihkupectví Daniela

Varianta v obchodě Dumknihy.cz

Varianta v obchodě Dráček.cz

Vývoj ceny

Získejte přehled o vývoji ceny ve vámi vybraném období.

Aktuálně nejnižší cena: 133 Kč

Hlídání ceny

Aktuálně nejnižší cena: 133 Kč

Specifikace

Popis

Já chci taky sourozence, říká Petr rodičům a těší se, že si s ním užije spoustu her a radovánek. Ale ouha! Do rodiny sice přibude sestřička Lena, ovšem se stále křičícím miminkem není vůbec žádná zábava. Jakmile však Lena povyroste a pozornost rodičů se obrátí k právě narozenému bratříčkovi, Petr zjistí, že sestra přece jen není k zahození. Třeba k takové polštářové válce se hodí přímo báječně! Já chci taky do školy, opakuje Lena každý den, když už je větší a z Petra je prvňáček. Vždyť tolik touží vědět, jak přesně to ve škole vypadá! A jednoho dne jí bráška konečně tohle vroucí přání... Celý popis

Parametry produktu

2019

Recenze

• vhodné pro prvňáčky

• zakoupeno v Knihy Dobrovský

• Nevím zda bych doporučila , některé věci se mi v knížce nelíbí ? Jsem asi jiná generace

Recenze

Rok vydání
2019
Jazyk

Jazyk

Jazyk knihy, ve kterém je napsána a vydána..

české
ISBN
978-80-00-05434-6
Vazba

Vazba

Je uveden způsob vázání desek knihy..

Pevná bez přebalu lesklá

Popis produktu

Já chci taky do školy, opakuje Lena každý den, když už je větší a z Petra je prvňáček. Vždyť tolik touží vědět, jak přesně to ve škole vypadá! A jednoho dne jí bráška konečně tohle vroucí přání splní. Vezme ji s sebou do třídy, a Lena je tam víc než úspěšná!

Dva veselé, zdánlivě prosté příběhy, napsané s velkým kouzlem.

• Počet stran: 36 stran.
  • Formát: 160x195 mm - vázaná s laminovaným potahem.

Nakladatelství Albatros.

Kontaktujte nás