Já jsem - Proč tato dvě slova tolik znamenají - Wayne Walter Dyer

Nejnovější dětská kniha Dr. Wayna W. Dyera nese název „Já jsem“ a vychází z jeho poslední knihy pro dospělé „Splněná přání“. Autor ve své knize přináší dětem jednoduché, ale...
Doporučená nabídka Zboží v akci

Rok vydání
2012

• , zakoupeno v Luxor.cz

• nesplnila plně mé očekávání

Knížku jsem kupovala pro vnučku na základě přečtení knihy Splněná přání stejného autora. Obsah ani ilustrace ale neodpovídají mým představám.

• , zakoupeno v knihy-keltner.cz

• JE TO MOC DOBRÁ KNIHA PRO DĚTI CCA OD 5 LET

POKUD CHCETE VYSVĚTLIT DÍTĚTI, KDE HLEDAT BOHA,
    JE TATOKNIHA PŘESNĚ TO PRAVÉ.

• , zakoupeno v Dobré knihy

naučné
Počet stran
Rok vydání
2012

Autor ve své knize přináší dětem jednoduché, ale velice hluboké poselství: Bůh není nikde daleko – mimo nás. My nejsme od Boha odděleni – Bůh je naší součástí!

Když budou děti vědět, že Boží láska a síla jsou součástí každého z nás, může jim to pomoci růst a naplňovat jejich největší potenciál v životě. Pomocí textu a ilustrací se děti naučí, že jsou „větší“, než si kdy dovedly představit. Na konci knihy najdete zvláštní část, vysvětlující důležitý význam slov „já jsem“, a způsob, jak je využít pro vytváření lásky a štěstí ve svém vlastním životě i v okolním světě.

• , zakoupeno v Luxor.cz

• nesplnila plně mé očekávání

• , zakoupeno v knihy-keltner.cz

• JE TO MOC DOBRÁ KNIHA PRO DĚTI CCA OD 5 LET

POKUD CHCETE VYSVĚTLIT DÍTĚTI, KDE HLEDAT BOHA,
    JE TATOKNIHA PŘESNĚ TO PRAVÉ.

• , zakoupeno v Dobré knihy

• Úžasná kniha