JÁ + TY - Kdy už přijde partner

Skladem • 1 varianta69 Kč81 % • 5 302 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč100 % • 162 recenzíDalší informace
Info v obchodu49 Kč97 % • 33 636 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta48 Kč98 % • 56 269 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta55 Kč97 % • 39 894 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč151 recenzíDalší informace

naučné
Počet stran
Rok vydání
2014

Každá žena čeká na svého prince z pohádky a čeká na splnění svých snů a přání. Ale nelze jen čekat, je třeba pro to něco i udělat. Jak si můžeme zhmotnit své sny, jak si můžeme uvědomit své chyby a napravit je, o tom všem se dočtete v této knize. Tato kniha vám nejen moudře, ale i s humorem nastíní všechny zbytečné boje. Vždyť ve skutečnosti vždy bojujeme v nitru jen sami s vlastními stíny.

Kniha vychází jako druhá v pořadí trilogie JÁ + TY.

První kniha nese název JÁ + TY Osudový nebo duchovní partner, sex a peníze. Seznamuje nás s tím, jak sex a peníze jsou velké manipulační složky ve vztahu.

Třetí kniha JÁ + TY Ztráta aneb jak se znovu spojit nám ukazuje, kde jsme ztratili svoji ženskost skrze sexualitu a jak se znovu nalézt ve své kráse.

Každá kniha vás obohatí náhledem na partnerství výjimečným pohledem tak, jak už to u knih Zdenky Blechové bývá.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• Moc pěkné.
  • , zakoupeno v Dobré knihy

• skvělá

Kniha byla pro moji kamarádku

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v e-shop Zdenky Blechové

• kromě klasického textu je tam na každé stránce věc k řešení a k tomu poselství
    • velice poučná kniha, mnoho věcí mi došlo

• skvělé
  • , zakoupeno v MegaKnihy.cz

výborná kniha

• , zakoupeno v e-shop Zdenky Blechové

• Líbí se mi vysvětlení uvedené problematiky a taky i konkrétní problémy pro mě.
    • Můj rozum nedokáže porozumět sexualitě, tak jak je v knize popsána.

Kniha se mi líbila, měla jsem ji přečtenou asi za 2 dny. Jen nechápu, to že má v partnerských vztazích vymizet sexualita...přijde mi to nenormální. Jinak si myslím, že v knize je velice mnoho informací. A i informací, které se snažím používat ve svém životě.

• , zakoupeno v e-shop Zdenky Blechové

Kdo je připraven, knihu přečte jedním dechem a najde v ní své poselství :-)

• poučné
    • moudré
    • lidsky podané
    • leckdy vtipně podané
    • duchovně vysvětlené

Vybrala jsem si tuto knížku, jelikož mám dobré zkušenosti s knížkami od paní Blechové. Tudíž jsem byla zvědavá i na tuto knížku a jsem maximálně spokojená. Knížka splnila má očekávání, zodpověděla mi plno otázek a v knížce jsem se našla. Tudíž mi ta knížka otevřela oči a dala nový úhel pohledu na vztahy v dnešní době. Jsem za tuto knížku vděčná, líbí se mi styl psaní a lidské podání v knížce. Cena je rozhodně přijatelná odpovídá kvalitě informací. Určitě doporučuji všem, kteří se o toto téma zajímají.

• , zakoupeno v e-shop Zdenky Blechové

Našla jsem v této knize odpovědi, které jsem potřebovala, díky kterým jsem určité věci pochopila. Najednou se mi vše spojilo a složilo jako puzzle. Velmi děkuji