JÁ + TY - Osudový nebo duchovní partner * Sex * Peníze

Může se stát osudový partner duchovním partnerem? To je otázka, kterou často slyším. Tato kniha ukazuje rozdíl mezi duchovním a osudovým partnerem. Dozvíte se, že sexualita...
Garantovaný nákup z Dobré knihy

289 gramů
Vazba
brožovaná

• , zakoupeno v e-shop Zdenky Blechové

Knihu dočítám a doporučuji všem, kdo vyhledávají knihy p. Blechové a tuto dosud nečetli. Je super.

• Moc pěkné.

Váha
289 gramů
Vazba
brožovaná

Tato kniha ukazuje rozdíl mezi duchovním a osudovým partnerem. Dozvíte se, že sexualita je vlastně potřeba se zalíbit druhému, abych se s ním mohla učit. Sex a peníze hrají velkou roli v našem životě. Ani si neuvědomujeme, že se přes tyto dvě složky ztrácíme ve vztahu, protože si nechráníme své srdce. Díky této knize pochopíte nejen svoji hodnotu, ale i svoji sexualitu.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• Moc pěkné.

výborná

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Naučné a poučné.

• , zakoupeno v e-shop Zdenky Blechové

• Kniha se pěkně čte. Uvědomila jsem si svou hodnotu,že se nemám rozdávat jen pro druhé, ale mít se ráda a umět říci NE.

Tato kniha je pro mě vynikající koupě. Nejsem zvyklá číst knihu vícekrát,ale tuhle už vím,že si ji přečtu za čas znovu a obohatí mě více o životní zkušenosti a umět si vážit sama sebe. Moc děkuji za tuto knihu.

• , zakoupeno v e-shop Zdenky Blechové

Knížku jsem měla půjčenou od kamarádky. Přečetla jsem si ji a moc se mi líbila - chtěla si udělat pro sebe pár poznámek toho nejzajímavějšího. Ale když jsem jí znovu listovala, bylo by jich tolik, že jsem se rozhodla mít vlastní. Štěstí mi přálo - zrovna byla v akci.

• , zakoupeno v Dobré knihy

• skvělá
  • , zakoupeno v e-shop Zdenky Blechové

Knihy pani Zdenky ♥ zbožňujem, túto trilógiu nevynímajúc.
    Pomocou príhod a skúseností vysvetľuje "život".
    Človek nájde odpovede, aj na nevyslovené otázky.
    Náhody síce neexistujú, ale som vďačná za tú, ktorá ma priviedla k prvej knižke "Jsem zaměstnancem Vesmíru" ♥

• , zakoupeno v e-shop Zdenky Blechové

Krátká doba, zatím čtu knihu, kterou jsem si objednala současně.

• skvělé