Jak na muže - Regina Swoboda

Rok vydání
2012

• Jsou tam reálně postřehy, jak to chodí v realitě mezi mužem a ženou
    • plno věcí je přežitek, ale to musí hledat každý sám u sebe

Příručka se mi líbila. Žena je stále chápána jako ozdoba a podpora pro muže.
    Doporučuji si přečíst, ale ne akždý se s touto kniho ztotožní.

čtivá kniha postřehy ze života

• , zakoupeno v bux.cz

• Velmi čtivé.
    • Jsou zde uvedené konkrétní případy z koučingu.
    • Velmi dobře vystihuje myšlení a jednání mužů
    • Nic jsem neshledal

Doporučuji k přečtení všem ženám.
    Vím co píšu, protože jsem muž :-)

Autor
Grada
Počet stran
Rok vydání
2012

Mnoho žen je zklamáno tím, že muži nenaplňují jejich očekávání. A muži jsou zase frustrovaní, protože pravděpodobně nikdy nic neudělají správně a ženy je sekýrují. S touto knížkou to můžete změnit! Autorka popisuje nejčastější konfliktní situace mezi muži a ženami a nabízí jejich snadná řešení. Vychází z přesvědčení, že klíčem k úspěšnému vztahu je návrat žen k ženskosti, přirozené ženské energii, která oproti mužskému principu boje a neústupnosti staví na síle porozumění, důvěry a komunikace. Zároveň zdůrazňuje, že pokud se ženy cítí dobře samy se sebou, pak lépe jednají i s muži a jejich ženská energie může ve vztahu působit blahodárně. Pro svobodné ženy knížka nabízí tipy, jak zvýšit svou atraktivnost a snáze potkat či získat muže svých snů, a všechny ženy se pak dozvědí, jak mít aktivní a naplněné partnerství, v němž nechybí ani humor. Společný život tak bude potěšením - pro vás i pro něho!

• Jsou tam reálně postřehy, jak to chodí v realitě mezi mužem a ženou
    • plno věcí je přežitek, ale to musí hledat každý sám u sebe

Příručka se mi líbila. Žena je stále chápána jako ozdoba a podpora pro muže.
    Doporučuji si přečíst, ale ne akždý se s touto kniho ztotožní.

čtivá kniha postřehy ze života

• , zakoupeno v bux.cz

• Velmi čtivé.
    • Jsou zde uvedené konkrétní případy z koučingu.
    • Velmi dobře vystihuje myšlení a jednání mužů
    • Nic jsem neshledal

Doporučuji k přečtení všem ženám.
    Vím co píšu, protože jsem muž :-)