Jak pes Logopes učil děti mluvit -- Logopedie pro děti od 4 do 7 let - Ivana Novotná

Autor
Počet stran
Rok vydání
2009

• , zakoupeno v AMOSEK.cz

• Výborná pomůcka pro rodiče. Hravá forma, dcerku procvičování baví a mě také :-).

Doporučuji.

• , zakoupeno v Knihy Dobrovský

• naše 4leté dítě je příběhem Logopsa nadšené,chodí do škloly
    • poměřuje se s hrdiny v knize- motivace k úkolům
    • veškerý text knihy promyšleně pomáhá procvičit L
    • asi nám nebude kniha stačit, budeme brzy hledat další
    • obávám se, že nás další tolik nezaujme
    • max 2listy na nejtěžší písmena

Koupila jsem na základě předchozí zápůjčky od známých.
    Jednoznačně skvěle didakticky zpracované na 4roky.
    Nebudu nakupovat další pokud si ji neprolistuji.

• , zakoupeno v Dobré knihy

• Přehledné, zábavné a díky tomu čtivé. Děti jistě ocení krásné ilustrace a já zase, že se můžou učit nenásilnou a přitom zábavnou formou hry.

Všem ostatním moc ráda doporučuji jako procvičování a přitom zábavné učení pro děti.

Autor
Computer Press
Počet stran
Rok vydání
2009

Komunikace představuje jednu z nejdůležitějších lidských schopností. Začleňuje člověka do společnosti, ovlivňuje jeho prožívání, poznávání a rozumový vývoj. V současné době, bohužel, neustále přibývá dětí s poruchami komunikačních schopností.

Tato bohatě ilustrovaná kniha obsahuje mnoho zábavných a hravých cvičení, která pomohou rozvinout komunikační schopnosti dětí předškolního a mladšího školního věku. K aktivní spolupráci zde děti motivuje postavička moudrého psa LOGOPSA, která jim nabízí rozmanité úkoly a celou knihou je provází. Při plnění těchto zábavných úkolů si děti procvičí nejen správnou výslovnost všech hlásek, ale také jiné důležité schopnosti a dovednosti: rozvoj slovní zásoby, schopnost souvisle se vyjadřovat, sluchové vnímání pro hlásky, paměť, zrakové vnímání apod.

• , zakoupeno v AMOSEK.cz

• veškerý text knihy promyšleně pomáhá procvičit L
    • asi nám nebude kniha stačit, budeme brzy hledat další
    • obávám se, že nás další tolik nezaujme
    • max 2listy na nejtěžší písmena

Koupila jsem na základě předchozí zápůjčky od známých.
    Jednoznačně skvěle didakticky zpracované na 4roky.
    Nebudu nakupovat další pokud si ji neprolistuji.

• , zakoupeno v Dobré knihy

• , zakoupeno v Kniha.cz

• srozumitelné zpracování zábavnou formou
    • pomůcka pro rodiče při procvičování jednotlivých písmen
    • hezké ilustrace
    • rozumná cena

Tuto knihu doporučuji jako pomůcku při procvičování jednotlivých písmen, zároveň nabízí dětem spoustu zábavných úkolů.