Jak přežít, když se často bojím

Garantovaný nákup z Dobré knihy

Skladem • 1 varianta29 Kč94 % • 44 963 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta72 Kč98 % • 2 017 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč5 293 neověřených recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta94 Kč279 936 neověřených recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta55 Kč98 % • 59 071 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta60 Kč98 % • 3 149 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč92 % • 511 808 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta72 Kč100 % • 430 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta63 Kč6 145 neověřených recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta54 Kč879 neověřených recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta80 Kč249 neověřených recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 245 736 recenzíShop roku 2023 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma96 % • 65 004 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta45 Kč96 % • 39 840 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta48 Kč97 % • 56 157 recenzíDalší informace

Počet stran
Rok vydání
2017

• , zakoupeno v Portál

Kniha splňuje mé očekávání, dcera se divila, už z obrázku na titulní straně a grafu průběhu úzkosti, jak mohli uhádnout, jakou že to vlastně má nemoc :) Myslím, že se mi s knihou podaří mé dceři zlepšit kvalitu života a umět pracovat se strachem a úzkostmi. Kniha je moc pěkně zpracovaná, doporučuji všem rodičům, kterým se děti vymlouvají, proč nemohou do školy a mezi děti. Děkuji Sim

• , zakoupeno v Knihy Dobrovský

Vhodná k doplnění odborné literatury na pracovišti.

• Kvalitní odborné rady pro bezradné rodiče

Portál
Počet stran
Rok vydání
2017

Naše nálada se neustále mění. Je to, jako když se houpeme na houpačce. Jednou jsme dole, jednou nahoře, někdy se stane, že z houpačky dokonce i spadneme. Nikdo z nás není neustále naprosto šťastný. Každý si někdy prochází různými starostmi a obavami, např. když je někdo z naší rodiny nemocný, máme o něj strach. Někdy se stane, že nás ale strach a úzkosti úplně pohltí. Bojíme se trapasu, máme strach, že se s námi druzí nebudou bavit, a nevíme si s tím rady. Také se ti to stává? A chceš s tím něco udělat? Kniha Jak přežít, když se často bojím, ti pomůže pochopit, že podobně jako ty se občas cítí každý a že jeden trapas, a dokonce ani dva nebo pět, nic tak hrozného neznamená. Naučíš se, jak pracovat s otravnými myšlenkami, které se ti honí hlavou, a také najít cestu ven z bludného kruhu podceňování a nedůvěry v sebe sama. Zkus to, stojí to za to.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Knihy Dobrovský

Vhodná k doplnění odborné literatury na pracovišti.

• Kvalitní odborné rady pro bezradné rodiče
  • Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Knihkupectví Papyrus

• konkrétní, přesně vystihující

konkrétní, návodné, žádná omáčka, jako ve většině publikací, dává přesné a srozumitelné pokyny pro práci s úzkostným dítětem, každá kapitola má konkrétní pojmenování

• , zakoupeno v Kanzelsberger

• poučná, naučná kniha
  • , zakoupeno v KNIHCENTRUM.CZ

• jednoduše vysvětleno
    • hezké ilustrace
  • , zakoupeno v Knihy Dobrovský

• Nic podobného jsem na trhu nenašla
  • , zakoupeno v Knihy Dobrovský

Skvělá pomůcka pro rodiče, případně i pro školy,

• , zakoupeno v pipkin cz

• Čtivá kniha, nová fakta

žádná

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

• první knížka svého druhu

teprve jsme začali číst