Jak se bude vaše dítě jmenovat?

Produkt nemá žádné parametry.

• Relativně obsáhlá
    • Některá jména mi zde chyběla

Čekala jsem, že tato kniha mi pomůže, při rozhodování o jménu dítěte. Kniha pěkná, ale asi sem čekala víc. Někomu by možná pomohla.

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

tento knižní titul potřebuji ke své práci, jiný se na našem trhu nevyskytuje, ostatním kolegům jej vřele doporučuji, kniha je jasná a přehledná.

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Nesouhlasím s názorem, který jsem četla, že je kniha zbytečná. Určitě ji ocení nejen nastávající rodiče, ale i lidé, kteří se zajímají o význam a původ jmen. Kniha obsahuje opravdu rozsáhlý seznam jmen, která jsou u nás v současnosti povolena a mohou tak usnadnit výběr nastávajícím rodičům. Kniha neobsahuje pouze česká, ale i zahraniční jména.

Produkt nemá žádné parametry.

• Relativně obsáhlá
    • Některá jména mi zde chyběla

• široká nabídka jmen

• přehlednost
  • , zakoupeno v bux.cz

Knihu využívám v práci.

• , zakoupeno v AcademiaKnihy.cz

Velmi vhodná kniha pro práci matrikářek

• , zakoupeno v AcademiaKnihy.cz

• Přehlednost.
    • Nic.

Informace pro ty, kteří mají předchozí 5. vydání z roku 2010:
    6.vydani obsahuje o 2044 jmen více. Autorka těch šest let nezahálela! Bravo jen tak dál!