Jak získávat přátele a působit na lidi - Dale Carnegie

Kniha Jak získávat přátele a působit na lidi je jedním z největších knižních bestsellerů všech dob. I přes to, že byla poprvé publikována před několika desítkami let, je stále aktuální a její zásady platí dodnes. Naučí vás, jak být lepšími společníky, a udělá z vás vůdčí osobnost.

Objevte své lepší já

Toto mistrovské dílo vás naučí, jak kritizovat druhé, aniž by utrpěla vaše oblíbenost v kolektivu, ale i to, jak změnit lidi bez toho, abyste se jich dotkli. Nebojte se dávat si nové cíle a dotahovat věci do konce. To vše jsou kousky skládačky, která z vás udělá ambiciózního člověka, zábavnějšího společníka a skutečnou vůdčí osobnost.

Autor
Počet stran
Rok vydání
2012

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

• Velmi pomůže při jednání s lidmi a zlepší vztahy.

Ještě jsem si to nečetl

Počet stran
Rok vydání
2012

O autorovi

Dale Carnegie byl americký spisovatel, který ve své době působil jako významný lektor komunikačních kurzů a poradce světových vůdčích osobností. Jeho jméno nese i společnost zaměřená na profesionální školení v oblasti podnikání využívající jeho zásady. Dale zemřel v roce 1955, ale jeho dílo inspiruje miliony čtenářů dodnes.
O autorovi

Jak získávat přátele a působit na lidi NOVÉ REVIDOVANÉ VYDÁNÍ Kniha Jak získávat přátele a působit na lidi zaujímá významné místo v historii knižního trhu jako jeden z nejúspěšnějších mezinárodních bestsellerů všech dob. Splnila očekávání mnoha lidí a její zásady stále platí. S legendárním Dalem Carnegiem: Vybřednete z rutinních postupů, získáte nové ambice. Dozvíte se, jak kritizovat, a přesto zůstat oblíbení. Vzroste váš vliv i schopnost dotahovat věci do konce. Naučíte se změnit lidi, aniž byste se jich dotkli. Stanete se zábavnějšími společníky. • Nadchnete své spolupracovníky. • Budete skutečná vůdčí osobnost.

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

• Velmi pomůže při jednání s lidmi a zlepší vztahy.

Ještě jsem si to nečetl

• Skvělá kniha.
  • , zakoupeno v Knihy Dobrovský

Super kniha, hezky se čte a osobně si myslím, že mi o dost rozšířila obzory. Zajímavý obsah, žádné nesmysly a musím říct, že spoustu věcí jsem již z knihy aplikovala a rozhodně rady v knize fungují. Knihy o osobním rozvoji často čtu a myslím, že tahle patří určitě k těm lepším a za čas zase přečtu znova. Tyto knihy je dobré s odstupem času pročíst znova, člověk to zase vnímá jinak a zase si z toho odnese něco víc.

• , zakoupeno v Knihy Dobrovský

Člověk si rychle uvědomí kolik chyb děla... skvělá kniha.

• , zakoupeno v Knihy Dobrovský

• Je velmi konkrétní, výborná kniha

rychlé dodání

• velmi dobrý čtení
    • knížka se snadno čte
    • velmi zajímavá
    • dokáže opravdu změnit váš život k lepšímu a mít více sebevědomí
    • jméno je trochu divné a když vás někdo vidí číst to tak si může v pohodě myslet že jste někdo opravdu zoufalí ve hledání přátel
  • , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Byl to dárek, ale podle recenzí přínosná kniha

• čtivá
    • pevná vazba
    • pomohla uvědomit si předešlé chyby
    • po praktikování některých zásad- viditelné a příjemné výsledky.
    • možná trochu zastaralost

Kniha je velmi čtivě napsaná. Líbí se mi, že na konci kapitol jsou všechny zásady znovu vypsány. Myslím si, že každý, kdo si přečte tuto knihu si z ní něco odnese a uvědomí si předešlých chyb, kterých se dopouštěl, nicméně se nemůžu ubránit dojmu, že některé zásady by v našem století neustaly, možná je to jenom moje domněnka, ale myslím si, že lidé v te době, kdy vznikla tato kniha byli vzdělanější, uměli se chovat a byli celkove slušnější a laskavější než jsme nyní my, ale to může to být pouze můj dojem, je třeba to vyzkoušet v praxi.