Jako v nebi, jenže jinak - Nová setkání se samotáři z Čech a Moravy - Aleš Palán, Johana Pošová

Popis produktu

Parametry produktu

Produkt nemá žádné parametry.

Recenze

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Zatím jsem pouze nahlédla. Čte jí přítel, který normálně vůbec nečte a dle jeho slov. Kniha plná zajímavých lidských příběhů a názorů. Doporučuji

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Zatím jsem ještě nečetla ale věřím že bude super jako všechny knihy tohoto autora

Autor nikdy nezklame

Parametry produktu

Produkt nemá žádné parametry.

Popis produktu

0 ×
0 ×

Autor nikdy nezklame

• , zakoupeno v Booktook.cz

Oslovil mě již "první díl", tento nezklamal. občas je dobré se nad mnohými věcmi zamyslet...

Dárek pro manžela :-)

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

strhující příběhy lidí, které nutí k zamyšlení a hodnocení vlastního života

• , zakoupeno v Booktook.cz

• Koupila jsem si, protože jsem měla půjčené z knihovny a tu prostě doma mít musíte. Čtu teď zpětně první díl a je to to samé. Život a štěstí je prostě jinde:-).
  • , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Pořídila jsem jako dárek, takže jsem do ní pouze nahlédla.
    Je to zajímavá a poutavá kniha. Vazba fotografie moc pěkné. Je to úplně jiné čtení, než cokoliv jiného.
    Člověka to přiměje přemýšlet o věcech znovu a jinak. Dalo by se říct, že když je člověk otevřený, může být něco z rozhovorů inspirativní.
    Líbí se mi ponechaná autenticita dialogů.
    Na druhou stranu, kdo nemá zakotvený svůj názor na svět, může mu to způsobit pěkný chaos v názorech na život.
    Je to četba pro přemýšlivého čtenáře. Do jisté míry je také potřeba tolerantní přístup k odlišnostem. Na jednoho kniha může působit jako obohacení, ale dovedu si také představit, že někoho může i naštvat zjištění, jak je někdo jiný schopný žít.

Koupila jsem jako dárek.

• pěnká kniha