Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu. Na základě vašeho chování na Heurece personalizujeme její obsah. Kliknutím na „Rozumím“ nebo jinam souhlasíte také s využíváním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Personalizaci a cílenou reklamu si můžete vypnout v nastavení prohlížeče. Více

Specifikace Jaro - Rotraut Susanne Bernerová

Popis produktu

Jednoduchou řečí obrázků vypráví renomovaná autorka a ilustrátorka dětských knih Rotraut Susanne Bernerová příběhy všedního dne, obratně a vtipně splétá dohromady drobné epizody. "Malý čtenář" může v knížce hledat postavičky a zvířátka a sledovat co dělají od první do poslední stránky. Kudy chodí teta Květa, kde si kluk Ondra bude hrát s kamarády, co dělá ve městě liška. Stává se "malým detektivem", který zjišťuje například, proč Pepa upadl a jak se dostal klobouk na strom, a luští mnoho dalších hádanek. Knížka podporuje pozorovací schopnosti a podněcuje fantazii, rozvíjí jazyk a rozšiřuje slovní zásobu.

Situace z každodenního života napomáhají k lepší orientaci ve světě, který dítě už zná (to jsem viděl, tam jsme byli, pamatuješ se…) nebo seznamují se situacemi, které na dítě teprve čekají (to taky uvidíš, tam půjdeme)

Dává bohaté podněty ke komunikaci mezi rodiči a dětmi, mezi dětmi, aktivně zabaví i jedno dítě.

V Německu prodáno téměř 1 000 000 výtisků.

Kniha je vynikající pomůckou sloužící k rozvíjení dětské fantazie a schopnosti vyprávět.

  • Autor: Bernerová Rotraut Susanne
  • Vazba: leporelo
  • Formát: 260 x 340 mm
  • Počet stran: 14
  • Vydáno: 2012

Recenze Jaro - Rotraut Susanne Bernerová (57)

Parametry produktu

Souhrn

Autor Rotraut Susanne Bernerová opravit
Žánr dětské opravit
Nakladatelství Paseka opravit
Počet stran 14 opravit
Rok vydání 2012 opravit
Výrobce Paseka opravit

Rozšířené údaje

Jazyk ? české opravit
ISBN 978-80-7432-147-4 opravit
Vazba ? Prostorové pohádky, leporela opravit
Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Kontaktujte nás!

Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost.
Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.