Jde to i bez pšenice

Autorská dvojice Petra Lamschová a Petr Havlíček přichází s novou řadou lifestylových kuchařek. Opět půjde o zdravé jídlo a spoustu zodpovězených otázek, tipů a rad, ale také...
Doporučená nabídka KNIHCENTRUM.CZ

Skladem • 1 variantaDárek45 Kč99 % • 16 592 recenzíDalší informace
Do týdne • 1 varianta69 Kč98 % • 26 609 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace

Autor

Mladá fronta
Počet stran
Rok vydání
2015

Opět půjde o zdravé jídlo a spoustu zodpovězených otázek, tipů a rad, ale také tabu. První díl se bude točit okolo pšenice.

Je to jen móda, nebo nutnost současné doby?

Musíme ze svého jídelníčku vyloučit pšenici (tedy lepek), aby nám bylo lépe? Zhubneme? Budeme mít více energie? Na tyto a další otázky opět odpoví výživový poradce Petr Havlíček a společně s Petrou Lamschovou přidají také spoustu kvalitních, zajímavých, jednoduchých a hlavně rychlých receptů, které vám budou chutnat.

Jednoduše: Jde to i bez pšenice!

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta49 Kč98 % • 33 605 recenzíDalší informace

• , zakoupeno v Prodej knih

Super rady i recepty.

• , zakoupeno v Dobré knihy

Výborné pro redukční dietu

přehledné informace nejen pro osoby s celiakií, doporučuji

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta49 Kč98 % • 33 605 recenzíDalší informace

• SPLNILA OČEKÁVÁNÍ
    • NIC

SKVĚLÉ

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

• Hned v úvodu knihy jsem se dozvěděla vše, co mě zajímalo. Napsáno stručně a srozumitelně.
    • -

doporučuji všem, kteří se zajímají o své zdraví

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Super inspirace na vařrní. Recepty jsou snadné, přehledné a hlavně z českých surovin.

• , zakoupeno v Arara.cz

• opravdu perfektní

mám radost

• , zakoupeno v Knihy Dobrovský

• přehledná kuchařka

• , zakoupeno v Kniha.cz

- mám všechny knihy od Havlíčka
    - zkusila jsem ji, protože od Havlíčka a Petry L. jsou velmi dobrý
    - zaujala mě
    - vypadá dobře, ale ještě ji nemám tak pročtenou

• , zakoupeno v Martinus

knihu jsem si nyní koupila,zatím jsem ji ještě celou nepřečetla