Je libo kousek dortu? - Eva Brucknerová

• , zakoupeno v Knihy Dobrovský

luxusní dorty a supr dárek

• , zakoupeno v Dobré knihy

• .

Nejen nádherné a dobré dorty, ale perfektně popsaný postup hlavně pro začátečníky

• , zakoupeno v Kosmas.cz

• Zatim jsem nic nevyzkousela, ale kucharka se mi libi zpracovanim, durazem na kvalitni suroviny. Autorka je "moje krevni skupina" (potahovane dorty zde nehledejte).

Za merozhodne doporucuji.

2016

Eva Brucknerová Tomáš Bruckner 2016 Kniha, čeština, 168 stran

• , zakoupeno v Knihy Dobrovský

luxusní dorty a supr dárek

• S těmito recepty zvládne pracovat i chlap,který sice spali i čaj, ale pokud umi čist, vysledek bude jak od profesionala. Vše vysvětleno polopatě. Takto by měly byt napsaný všechny recepty. Zatím jsem pracovala s recepty jen z webu,ale kniha jako dárek je určitě super nápad.

Pokud chcete byt hvězdou na oslavě, varte podle těchto receptů

• Vynikající, osvědčené recepty
    • čtivý styl
    • Blbuvzdorné návody
    • fígle a triky zkušené cukrářky
    • upozornění na možné chyby a jejich důsledky (ušetří spoustu zklamání)
    • autorka se dělí o svá hledání a pátrání po dokonalých receptech
    • Její návod na dortový korpus je ideální, božský a nedostižný. Peču jen podle jejích receptů, už jsem se poučil s debilích internetových receptů, které mají 200 lajků a z trouby přesto vyleze nechutný paskvil
    • Vyzkoušejte autorčin recept na dortový korpus a pochopíte, proč to opěvuju
    • Poté, co jsem upekl poprvé dort podle jejího receptu, mě považují všichni za profi cukráře, protože korpus byl nadýchaný, při tom ne suchý, s dokonalou konzistencí (což je šok, protože peču z anglické bezlepkové mouky a upéct něco aby lepku, aby to bylo dobré, je umění)

Tahle kuchařka prezentuje špičkové cukrářství. Co je ale zásadní, je napsaná naprosto "polopaticky", takže i laik zvládne upéct špičkový dort. Autorka se dělí o své profesionální know how, prezentuje vlastní chyby, kterýma si prošla, než daný dort dovedla k dokonalosti a dává k dispozici vlastní fígle a profesionální triky, na které byste jinak potřebovali roky hledání a zkoušení systémem "pokus omyl". Vynikající!!!!

Peču dort jednou týdně a jen podle jejích receptů.

• , zakoupeno v Dobré knihy

• .

• , zakoupeno v Kosmas.cz

Za merozhodne doporucuji.

• krásné a skvělé dorty
    • podrobně vysvětleno

Dorty znám už z blogu a uvítala jsem možnost mít recepty pohromadě v knize. Co jsem zatím vyzkoušela, všechno dopadlo výborně, protože všechno je vysvětleno tak, aby tomu rozuměl každý a zvládl to. Navíc jsou dorty opravdu moc dobré. Určitě doporučuji. A knížka je krásná, pořídím určitě ještě jako dárek.

Úžasné dorty a skvěle vysvětlené recepty.