Jeden kopeček šmoulový - Marie Doležalová

Produkt nemá žádné parametry.

• velmi čtivé, vtipné pro všechny co žili v devadesátkách
  • , zakoupeno v Dobré knihy

příjemná knížka, zatím nedočtená, zpracování moc povedené:-)

• , zakoupeno v LIBRUM.CZ

Velmi se mi líbila kniha Kafe a cigárko, byla jsem zvědavá na tu další.
    Knihu Jeden kopeček šmoulový jsem přečetla jedním dechem , přeji paní Marii Doležalové šťastnou ruku a spokojenou mysl prodalší tvorbu.

Produkt nemá žádné parametry.

• velmi čtivé, vtipné pro všechny co žili v devadesátkách
  • , zakoupeno v Dobré knihy

příjemná knížka, zatím nedočtená, zpracování moc povedené:-)

• , zakoupeno v LIBRUM.CZ

Velmi se mi líbila kniha Kafe a cigárko, byla jsem zvědavá na tu další.

• , zakoupeno v Dobré knihy

Mám dobrou zkušenost s jinou knížkou této autorky, a nezklamala jsem se. Můžu jen doporučit všem příznivcům Marušky Doležalové.

• , zakoupeno v Knihy Dobrovský

• pravdivy a pritom velmi vtipne napsany navrat do minulosti
  • , zakoupeno v Knihy Dobrovský

• Další novinka od autorky
  • , zakoupeno v Knihkupectví Chrpa

• Maruška Doležalová je nadaná spisovatelka, věrna své pověsti navazuje na Kafe a cigárko a opět baví. Kniha je vtipná, milá, plná fotografíí, vyvolává vzpomínky na mládí (u ročníků 1980 a mladších na dětství:-)
  • , zakoupeno v Martinus

Vizuálně nádherná. Jako dárek velmi vhodná kniha.

• Za mě je Jeden kopeček šmoulový velmi povedenou knihou, kterou vám rozhodně doporučuji k přečtení. A je jedno, jestli je...

Zobrazit celou recenzi na www.cbdb.cz

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

• Krásné ilustrace